Оздоблення стін своїми руками

Якщо поставити запитання будівельникові, чи бачив він у своєму житті стіну, що не вимагає оздоблювальних робіт, 99% респондентів відповість: ні, не доводилося. Дійсно, ідеально рівних покриттів не буває апріорі. У будь-якому випадку стіни містять нерівності, тріщини, відколи. Всі ці дефекти не тільки псують загальну картину, але і не дозволяють надати приміщенню закінчений вигляд, виконавши фінішну обробку. Штукатурний розчин стане відмінним рішенням завдання щодо усунення нерівностей.
Найбільш поширеними серед штукатурних складів є:

вапняний розчин;
цементно-піщана суміш;
гіпсова обробка.


Вапняний розчин використовується для робіт усередині приміщення. Його зручно накладати на стіну, але досить низька міцність обмежує застосування даної суміші при проведенні оздоблювальних робіт. Плюсом є екологічна чистота складу.

Цементно-піщаний розчин використовується для робіт зовні і всередині приміщення. Суміш має широке застосування завдяки привабливості і низькою середньоринковою ціною. Працювати з цементно-піщаним розчином дещо складніше, ніж з вапняної або гіпсової обробкою, але покриття виходить міцним і довговічним.

Гіпсові сухі будівельні суміші використовуються тільки для внутрішніх робіт. Результат застосування гіпсових сумішей - гладкі, рівні поверхні. Після висихання нанесеного складу, стіни можна обклеювати шпалерами, в деяких випадках наноситься фарба. До основних недоліків гіпсових штукатурних розчинів відносять високу ціну, низьку вологостійкість і відносну міцність.
декоративне оздоблення стін своїми рукаміПодготовка стін до декоративної обробки включає в себе три етапи: грунтування, оштукатурювання, шпатлювання:Ґрунтування необхідно для підготовки поверхні основи до нанесення штукатурного розчину. Прискорене поглинання підставою вологи, що міститься в наносимой штукатурної суміші, викликає подальше розтріскування штукатурки в процесі сушіння. Плівка, що утворюється в результаті застосування ґрунту, не дозволяє матеріалу підстави, немов губки, швидко ввібрати вологу з завдається розчину.
Оштукатурювання - це вирівнювання та ремонт стін, стель.
Шпатлювання - це закладення дрібних нерівностей і тріщин під забарвлення стін або обклеювання шпалерами.

Відшліфувавши висохлий шар шпаклівки, повторно прогрунтовав поверхню стіни, щоб зв'язати утворилася пил, можна приступати до фарбування або клеєнню шпалер.

От і все, що необхідно для створення рівних, якісних і красивих поверхонь в будинку. Якість покриття в ваших руках! Ну, а якщо Ви не хочете, все-таки, робити все самі, довірте роботу нашим фахівцям! Ми будемо раді виконати будь-який вид ремонту на вищому рівні для Вас!

Похожие страницы: