Квартира Вимагає Капітального Ремонту

Ремонт квартир в Омську

Капитальный ремонт квартиры Ремонти квартир бувають різними. Але найважчий, але і найрезультативніший, це капітальний ремонт.При капітальному ремонті квартири не просто оновлюється оздоблення стін, стелі та підлоги.При капітальному ремонті квартири відбувається заміна електропроводки, сантехніки, труб водопостачання і каналізації і навіть перепланування квартири.
Капітальний ремонт квартири вимагає капітального підходу. Для його проведення потрібно володіти масою специфічних знань і вмінь.Він вимагає велику кількість сил, часу і коштів. І якщо приступити до капітального ремонту не володіючи потрібним досвідом і вміннями, то сил, часу і коштів буде витрачено ще більше.І, на жаль, значна частина, даремно.  
Тому, якщо ви самі не є фахівцем широкого профілю і не володієте достатнім досвідом, то щоб заощадити свої сили, нерви, кошти і час, вам краще звернутися за допомогою до фахівців.Таким як в нашій компанії.

 

Як ми проводимо капітальний ремонт квартир

 

Перше що цікавить замовника, це ціни і терміни проведення капітального ремонту квартири.Зрозуміло, замовник вкрай зацікавлений у мінімальних термінах і в мінімальних грошових витратах на капітальний ремонт своєї квартири. Просто тому що під час капітального ремонту замовник треба буде жити в іншому місці.
Але ціни і терміни залежать не тільки від виконавців ремонту, але і від стану квартири, її площі і від того що бажає замовник отримати в результаті.

 

З чого ж складається вартість капітального ремонту квартир в Омську?

 

Перепланування  
Найчастіше капітальний ремонт не обходиться без перепланування квартири.Це сама трудомістка частина ремонту.  
попередньо складається та затверджується план перепланування.При цьому враховуються розташування несучих стін, комунікацій - вода, газ, опалення, каналізація, вентиляція.При переплануванні не повинні порушуватися стандарти і вимоги до монтажу всіх цих систем.
Після цього демонтуються старі конструкції і встановлюються нові.Якщо фахівці володіють достатнім досвідом таких робіт, то це виконується досить швидко і якісно.І це відсутність досвіду обертається нестикуваннями, затримками і переробками.

Похожие страницы: