Арка своїми руками и советую сайт Porada.od.ua

Арки останнім часом стали досить популярні. Це не дивно, тому що вони не тільки надають витонченість житловому приміщенню, але і значно економлять місце, яке займається при відкриванні-закриванні дверей. Арки можна збирати всюди, де є дверний проріз. Це не складне заняття і впоратися можна і власними силами.

Торговый дом "Порада" предоставляет широкий выбор отделочных материалов. Чтобы узнать больше советую сайт, на котором вы получите дополнительную информацию и сможете просмотреть каталоги с продукцией.

Для початку необхідно вибрати матеріал для майбутньої арки. Припустимо, що вибір зроблено на користь гіпсокартону. Щоб приступити до складання, потрібно виміряти висоту і ширину дверного отвору. Якщо висота менше 2-х метрів, то від арки взагалі варто відмовитися, тому її конструкція зменшить висоту на 10-15 см. Отриману ширину треба розділити навпіл і згодом ця цифра стане в нагоді.

Далі, слід з гіпсокартону вирізати два прямокутника: ширина - розмір ширини отвору, довжина - ширина, розділена навпіл + 10-15 см (це найменша висота арки). На вирізаних прямокутниках, на будь-якій стороні розміру "ширина" відзначаємо середину. Це радіус арки. Потрібно прокреслити півколо з цього радіусу (можна використовувати олівець і не тягнеться мотузку). Щоб вийшли дві однакові деталі.


Для їх кріплення необхідно зібрати каркас в отворі. Для цього знадобиться металопрофіль п-подібної форми. Він кріпиться зверху отвору і з боків за розмірами одержані заготовок. До профілем прикріплюються заготовки. Потім необхідно зібрати каркас для нижньої частини. Для цього профіль потрібно перевернути за годинниковою стрілкою. Виходить, що він буде кріпитися боком. Верхня і середня частина розрізаються, і профіль згинається в необхідну форму. Такий профіль кріпиться на обидві заготовки навпроти один одного. Для зміцнення нижній частині вигнутий профіль слід закріпити між собою шматками цільного профілю.

Після складання каркаса з гіпсокартону треба вирізати необхідний шматок для нижньої частини. Щоб його зігнути, потрібно намочити водою одну сторону, поставити його до стіни в похилому положенні і акуратно, сильно не давлячи, розгортати голчастим валиком.

Як тільки гіпсокартон став м'яким, його необхідно прикріпити вниз арки.

І коли він висохне, арка готова і її можна шпатлевать, фарбувати або обклеювати шпалерами.


Компания по установке кондиционеров
Похожие страницы: