Дешевий Ремонт Квартири Своїми Руками

Как сделать ремонт квартиры дешево?

дешевый ремонт квартиры


Ремонт не можна закінчити, його можна тільки припинити! »- Знайома фраза, чи не так? Особливо з нею знайомі ті люди, хто роками своїми силами робить ремонт квартири, бажаючи заощадити. І не завжди в результаті цих майже титанічних зусиль виходить прийнятний результат. Так все ж, як зробити ремонт квартири дешево і швидко, і при цьому не втратити в якості?

Так все-таки що краще: наймати робітників для ремонту або ж все-таки робити його своїми силами? У вирішенні цього питання має значення власний досвід, наявні в арсеналі навички та вміння, наявність грошових коштів і звички. Прагнення зробити дешевий ремонт квартири може вилитися в дуже великі гроші. Мова не про косметичний ремонт.

Підводні камені, або як правильно спланувати дешевий ремонт квартири

дешевий ремонт квартири При серйозному, капітальному ремонті квартири, із заміною проводки та сантехніки, підлог і столярки, не маючи достатніх навичок цих робіт можна завдати шкоди не тільки собі, а й сусідам. Тому, вирішуючи зробити дешевий ремонт квартири своїми руками, необхідно хоча б у загальних рисах скласти уявлення про технології виконання основних будівельно-монтажних роботах.

Будь-яке заняття необхідно починати з планування. Саме планування дозволить відповісти на питання як зробити ремонт квартири дешево: своїми силами або із залученням найманих робітників. На які питання необхідно відповісти, плануючи ремонт? Перше і головне питання - співвідношення наявних коштів і терміни виконання. Якщо терміни не є пріоритетом, то можна робити ремонт своїми руками, залучаючи до виконання окремих видів робіт фахівців. Якщо ж питання термінів стоїть гостро, а кошти на ремонт є, то краще все роботи, крім підготовчих, доручити фахівцям. Підготовчі роботи, винос меблів, зняття шпалер, покриття полови і ін., Можна зробити самостійно або за допомогою родичів або друзів. Це заощадить приблизно десяту частину від усієї вартості ремонту.

Похожие страницы: