Ремонт трикімнатної квартири Ціна

Ремонт квартиры

24-09-2014_17·58·38 Я живу в санкт-Петербурзі. Тут мені бабуся залишила спадок - трикімнатну квартиру. Коли я захотіла в неї переїхати, то вирішила, що потрібно в квартирці повністю зробити ремонт. Я звернула увагу на те, що у бабусі дах сильно текла, і стелі через це були в жахливому стані. Також шпалери на стінах вже пожовкли.

У квартирі був присутній неприємний запах цвілі, від якого потрібно було терміново позбуватися. Так як до цього я проживала в Москві, то коли приїхала в Пітер, я не знала, в яку компанію, що надає послуги ремонту, можна звернутися. Замовити мені вдалося в будівельній компанії "БКН". Їх сайт я випадково виявила в Інтернеті. Мене вразили їх роботи, приклад яких Ви можете побачити, знову ж таки, на сайті. Я вирішила в квартирі потрібно поміняти абсолютно все, і тому зв'язалася з фахівцем фірми, який вислухав мої побажання. За кілька днів мені надали кошторис, в якій були зазначені ціни на матеріали і роботи. Мене абсолютно все влаштувало. Ми обговорили всі деталі і уклали договір. Майстри сказали, що повністю квартира буде готова через два з половиною місяці. 

Я вирішила, що не варто створювати зайвого клопоту фахівцям, і поїхала в Москву. Там я пробула три місяці. Коли я повернулася, то відразу з вокзалу вирушила в квартиру. Там мене чекав приємний сюрприз. Кімнати, кухня, ванна і туалет були в ідеальному стані. Дизайнер грамотно підійшов до створення інтер'єру, і врахував кожен нюанс, який я попередньо озвучила йому. Мені сподобалося таке співробітництво. Я за все заплатила зовсім не більшу суму. Всім рекомендую фахівців, які працюють в компанії "БКН". Ви не пошкодуєте! В високій якості їх майстерності я переконалася на власному досвіді.

Похожие страницы: