Варіант Ремонту трикімнатній квартирі

Дизайн трикімнатних квартир

Трикімнатні квартири на даний момент на ринку користуються особливою популярністю. З огляду на порівняно більшої площі, на якій може розміститься сім'я з 4 або 5 чоловік і, одночасно, доступні за ціною, в порівнянні з приватними будинками, особливо в новобудовах. До того ж і варіантів по створенню естетичного і індивідуального інтер'єру в квартирах з трьох кімнат набагато більше, ніж в малогабаритних. З цих причин, наші дизайнери обожнюють створювати дизайн-проекти трикімнатних квартир. Адже в трикімнатній квартирі набагато більше простору, в якому може "розгулятися" творча уява, без "війни" за кожен метр благоустрою.

Дизайн-проект трикімнатної квартири вимагають від дизайнера професіоналізму і досвідченості. Звичайно, простір дозволяє, але, одночасно, слід створити для кожної окремої кімнати індивідуальний вигляд, дотримуючись концепцію всієї трикімнатної квартири.

Що стосується стилістичного рішення, то, при створенні дизайн-проекту слід, по-перше, враховують скільки людей буде проживати в квартирі. По-друге, розробляючи дизайн-проект трикімнатної (3х кімнатної) квартири продумують архітектурно-планувальне рішення, функціональне зонування приміщень, ергономіку приміщень. І, звичайно ж, ще безліч деталей. Але, необхідно звернути увагу не тільки на стиль оформлення, а й практичність відкривання дверей, зручність розміщення розеток і вимикачів.

 Сучасні тенденції при оформленні інтер'єру - прагнути до того, щоб розширити простір, тому часто клієнти, оформлюючи трикімнатну квартиру, прагнуть залишати тільки реально необхідні перегородки. Стиль «openspace» або відкритий простір, що прийшов до нас із заходу, завдяки модним напрямками кількох останніх років досить часто можна зустріти в проектах перепланування. Найчастіше, приміщеннями, які відділені від загального простору, залишаються тільки ванна кімната і спальня.

Похожие страницы: