Простий Ремонт Квартири Своїми Руками

Ремонт в ванной своими руками: поэтапные инструкции

Как делать ремонт в ванной

 • Перевіряємо стан стяжки під підлоги плиткою. Якщо тріщини стяжки досить великі -проще укласти нову стяжку, ніж ремонтувати вже існуючу. В цьому випадку озброюємось долотом або перфоратором, і очищаємо підлогу до бетонної основи.

  Грунтуем попередньо очищене і знепилену основу, і облаштовуємо гідроізоляцію. Для гідроізоляції використовуємо спеціальну плівку, яку укладаємо на підлогу ванної з закладом на стіни в формі коритця. Замість плівки можна використовувати обмазувальну гідроізоляцію але основі мастики - її наносимо на підлогу і на нижню частину оброблюваних стін у ванній за допомогою плоскої кисті або валика.

  Поверх гідроізоляції облаштовуємо вирівнює стяжку.

  Ремонт у ванній своїми руками

  Стіни штукатуримо використовуючи склад на цементній основі (4 частини просіяного кварцового піску на 1 частину цементу марки М400 або вище) консистенції густої сметани. Для підвищення пластичності в суміш додаємо ПВА-емульсію, обсяг якої становить близько 10% від кількості води в розчині.

  Замість штукатурки можна вирівняти стіни шляхом їх обробки гіпсокартоном своїми руками з додатковою обробкою гідроізоляційної мастикою. При такому способі вирівнювання обов'язково потрібно обробити протигрибковим складом стіни під обшивкою.

  Обшивку з вологостійкого гіпсокартону кріпимо або на металевий профіль, або наклеюємо прямо на стіни з використання клею типу «Перфлікс»

  Зверніть увагу! Якщо в подальшому планує не обробка стін плиткою, а обшивка ванній пластиковими стіновими панелями, то вирівнювання стін проводити не потрібно. А ось обробити стіни фунгіцидом (а краще-ще і кварцовою лампою) все ж доведеться.

  Обробка стін

  Як було сказано вище, існує два найбільш поширених способу обробки стін у ванній - обшивка стіновими панелями і облицювання плиткою.

Похожие страницы: