Скільки Варто Ремонт трикімнатної квартири

Главная | Подробно о | Сколько стоит ремонт


Кажуть, що ремонт квартири може тривати вічно. І це правда: з часом щось приходить в непридатність, щось зношується, а щось просто виходить з моди і хочеться чогось новенького. При цьому не останнє місце в головах господарів займає питання «а скільки ж коштує ремонт квартири»? Спробуємо розібратися.

Вибираємо ремонтну бригаду

Для того щоб порахувати, скільки коштує ремонт квартири або, наприклад, будинки, для початку потрібно дізнатися - які будматеріали будуть використовуватися при ремонті, а так само хто саме буде виконувати всі ремонтні роботи.

На даний момент будівельний ринок пропонує багатий вибір всілякої продукції для обробки і ремонту приміщень. Так скільки коштує ремонт і о котрій же може обійтися загальна вартість ремонту квартири? Перевагу тому чи іншому будівельного матеріалу віддається виходячи з побажань і фінансових можливостей покупця.

Використовуючи величезну кількість інформації, як в мережі Інтернет, так і в звичайних, паперових виданнях, досить легко вибрати кінцевих виконавців для ремонту приміщень. Ринок ремонтних послуг в Росії, а в особливості в Москві надзвичайно різноманітний. Свою роботу пропонують як будівельні компанії, які готові виконати весь спектр послуг по ремонту квартир, так і бригади майстрів-приватників.

Крім того, це може бути організація, давно зарекомендувала себе на ринку, що має ліцензію, власне портфоліо завершених проектів. До речі, коли будете телефонувати до компанії, бажано, щоб по телефону з вами спілкувався не "позаштатний» диспетчер, який підробляє прийомом замовлень на дому, а менеджер. Не дуже хорошим знаком, вважають деякі експерти, буде те, якщо вам відразу при телефонній розмові повідомлять точну суму, у яку обійдеться ремонт. Адже ці роботи - справа суто індивідуальна, а тому без огляду житла реально надати лише вельми приблизну вартість. Не забороняється звертатися і до майстрів-шабашників, але - виключно в цілях економії і при можливості постійно контролювати хід роботи. І з компанією, і з приватниками потрібно укласти договір, в якому прописати всі етапи роботи, терміни їх виконання та штрафні санкції в разі порушення зобов'язань.

Похожие страницы: