Продумуючи новий вид квартири

Задумайтесь зараз, які кольори і форми близькі вашому смаку? Хочете ви все виконати в єдиному стилі або кожному приміщенню зрадите свій неповторний вигляд. Якщо вам близький дух мінімалізму, тоді для зручності і повної гармонії в будинку краще створити простий, але якісний інтер'єр. При бажанні здивувати себе і гостей, варто віддати перевагу незвичайному дизайну і екстравагантної обстановці.


Єдиний стиль припускає, що схожі деталі інтер'єру поєднуються один з одним. Килими, штори і м'які меблі підбираються за кольором. Шафи і тумби виконуються з однотипних матеріалів. Побутову техніку теж купують в певній колірній гамі. Іноді, для різноманітності, додають незвичайну деталь - яскраву картину або вазу, яку завжди можна прибрати або поміняти. Це такий тип інтер'єру, де майже всі відчувають себе затишно. Але скільки людей - стільки й думок. І в кожному виборі головну роль грає лише особистий смак і індивідуальні побажання. Змішання стилів - це взагалі нескінченний політ фантазії!


Продумуючи новий вид квартири, можна використовувати спеціалізовані комп'ютерні програми, призначені для створення інтер'єрів, журнали по дизайну квартир і безліч рішень в інтернеті.
Або можна звернутися до послуг хорошого дизайнера. Справжній професіонал в теорії і на практиці вивчає закони облаштування приміщень і психологію людини. Він зуміє, уважно вислухавши ваша думка, розробити відповідний інтер'єр і навіть, як не дивно, допоможе заощадити.

Похожие страницы: