Косметичний і Капітальний Ремонт Квартир

Косметичний і капітальний ремонт квартир і офісів

Сьогодні, мабуть найбільш затребуваною послугою на будівельному ринку Києва, є ремонт квартир і офісів.Самостійним ремонтом на сьогоднішній день вже мало хто займається, воліючи довірити цей важливий захід фахівцям.

 

Компанія "Дім ремонту" виконує косметичний ремонт квартир, а також капітальний ремонт офісів в Києві.

 

Наші кваліфіковані фахівці, володіють найсучаснішими технологіями і матеріалами, виконають будь-які види будівельних та оздоблювальних робіт, розроблять оригінальний проект дизайну інтер'єру за бажанням замовника, проведуть попередню консультацію.

 

Основні технічні характеристики ремонт квартири

 

Розробка робочого проекту на квартири і офісу складається їх osnovnykh три етапи:

 
     
  1. Створення ескізу-ідеї.
  2.  
  3. Візуалізація майбутніх приміщень.
  4.  
  5. Технічний проект.
  6.  
 

Що стосується технічного проекту, то він включає в себе план стель, підлог, специфікацію будівельних та оздоблювальних матеріалів, перепланування приміщень, складається кошторис робіт.

 

Всі етапи, в обов'язковому порядку узгоджуються з замовником, в результаті ще перед ремонтом ви будете мати точне уявлення про те, як виглядатиме ваша квартира або офіс після проведення робіт.Безпосередньо в процесі ремонтних робіт, в обов'язковому порядку ведеться дизайнерський нагляд, а також здійснюється консультація з замовником при підборі сантехніки, оздоблювальних матеріалів та елементів декору.

 

Довіртеся фахівцям

 

Компанія "Дім ремонту" повністю віддає собі звіт в тому, наскільки важливо для наших замовників виконання робіт якісно та оперативно.Ми дуже цінуємо ваш і свій час, тому докладаємо максимум зусиль щоб захистити наших замовників від дискомфорту і звести до мінімуму витрати часу і незручності пов'язані з проведенням ремонту.Наші фахівці будуть проводити роботи в строго обумовлені з замовником терміни виконання робіт і в зручний для вас час.По завершенню робіт, вам не доведеться вживати будь-яких дій з прибирання та вивезення будівельного сміття, про все це подбаємо ми.

 

Будьте впевнені, компанія "Дом ремонту" стане для вас надійним партнером в такій відповідальній справі як ремонт квартири або офісу.Попрацювавши з нами один раз, ви знову захочете співпрацювати з нами, якщо виникне необхідність виконати якісний ремонт приміщень.

Похожие страницы: