Ремонт квартири залежно від будівельних особливостей будинку

Всю житлову нерухомість можна розділити на кілька типів залежно від будівельних особливостей будинку, це такі типи як: панельні, цегляні, блокові, монолітні і дерев'яні будинки. Тому абсолютно не дивно, що це треба враховувати при ремонті квартири.

Більшість продаваних квартир розташоване в панельних і цегляно-монолітних будинках. Розглянемо більш детально деякі з цих типів будинків.
Найшвидший варіант будівництва - це панельні будинки. Такі будинки, як правило, мають типову планування, але при цьому їх мало що пов'язує з «хрущовками» і вони є цілком комфортним житлом. Розглянемо плюси панельних будинків, це: відносна дешевизна квадратного метра в порівнянні з «моноліт» ладом, як правило, квартира здається вже з обробкою. Але також є і мінуси: панельний будинок буде «підсаджуватися» протягом року, а, то й двох, стики між панелями дуже важко зробити герметичними, низькі стелі, однотипність планування, як правило, маленька кухня, звукоізоляція гірше, ніж у моноліт ладу. Для того щоб усунути дані мінуси потрібна додаткова звукоізоляція, утеплення швів між панелями, з боку керуючої компанії.

Найважливішими перевагами таких будинків є довговічність і можливість різного планування. Незалежно від матеріалу, з якого зроблені зовнішні стіни у них є особливості, які необхідно враховувати при ремонті. Так як усадка монолітного будівлі відносно невелика і проходить рівномірно, то можна відразу ж дозволяє приступати до ремонту після отримання ключів від квартири. У таких будинках існує свобода перепланування, але все одно варто дотримуватися правил. Наприклад, якщо порушено кордони між житловими кімнатами перепланування, швидше за все, узаконять. Але Врятуй чи дозволять зробити кімнату без вікон мул провести опалення в засклену лоджію.
Основна проблема в монолітних будинках - це перекошені стіни. Бували такі випадки, де на 2,5 м від підлоги до стелі перекоси доходили до 7 см. .

Похожие страницы: