Ремонт однокімнатної квартири з нішею

Встроенная ниша в однокомнатной квартиры

Кабинет в нише

Гардеробная в нише квартиры


Якщо в закуток проникають прямі сонячні промені, коли сходить сонце, то слід влаштувати штору під колірну гамму загального вигляду.Якщо Ви вирішили дизайн однокімнатної квартири з нішею наблизити до мінімалізму (що практично неможливо для «одинички»), то використовуйте нішу і влаштуйте в ній гардероб. Це буде повна ізоляція цієї зони від загального інтер'єру однокімнатної квартири. Головне, як показує практика, встановити в отворі розсувні двері. Всю доступну площу (практично від підлоги до стелі) використовувати функціонально призначенням - створити умови для зберігання одягу, побутової техніки та інших предметів.

Вбиральня в ніші квартири

Така гардеробна кімната має величезний плюс в тому, що правильно розміщена одяг і взуття служать більший термін, не втрачають своєї форми, і немає необхідності перекладати їх в пошуках потрібних.

кухня

Є однокімнатні квартири, в яких дуже маленькі кухні, тоді в альков можна влаштувати кухню, вірніше куточок для прийому їжі. Залежно від розміру «пазухи», в неї можна поставити м'який куточок, розкладний стіл та кілька стільців. Оформити інтер'єр кухні так, щоб він вписався в єдиний простір квартири.

Нішу можна відокремити від кімнати, вона повинна доповнювати загальний дизайн квартири.

Існують загальні певні правила для оформлення дизайну однокімнатних квартир з нішею:

Ніша повинна бути оформлена в одному стилі або в одній колірній гамі.

Закуток повинен мати гарне штучне освітлення і обов'язково світлі тони оздоблення.

Площа квартири, за допомогою меблів або оздоблювальних матеріалів, повинна бути розділена на функціональні зони.

Весь простір квартири повинно мати загальний дизайн інтер'єру, виглядати гармонійно.

Відео вбиральні в ніші:

У нашій статті ми представили кілька варіантів оформлення ніші, але пам'ятайте, роблячи ремонт, Вам вирішувати, у що перетворити нішу і як зробити дизайн однокімнатної квартири з нішею зручним і комфортним.


Продажа решеток на окна в Киеве http://ukrintermet.com.ua/kovanye-izdeliya/reshetki/ по низкой цене.
Похожие страницы: