Внутрішнє оздоблення квартир - це комплекс заходів

Внутрішнє оздоблення квартир - це комплекс заходів з ремонту, що включає етапи чорнової і чистової обробки приміщень. Внутрішнє оздоблення являє собою складний багатоетапний процес, всі важливі деталі якого продумуються під час розробки дизайн-проекту. У нього входить чорнова і чистова обробка.
Чорнова обробка - всі внутрішні роботи: монтаж електропроводки і труб, вирівнювання стін, стелі та підлоги, зачистка старої штукатурки, шпаклівка і т. д.

Чистова обробка - всі внутрішні роботи, пов'язані з дизайном інтер'єру, творчий етап, що втілює в життя Вашу місця за задумом дизайнера.
Від того, наскільки якісно виконана внутрішня чорнова і чистова обробка, залежатиме функціональність і краса приміщення, а також рівень комфорту, безпека і навіть настрій людей.
Як розраховується вартість
Вартість внутрішньої обробки розраховується виходячи з трьох основних чинників:
скільки кв.м. площа приміщення,
які обрані матеріали для обробки,
скільки годин роботи буде потрібно для реалізації конкретного дизайн-проекту.
Для виконання внутрішньої обробки квартир сьогодні існує величезна кількість матеріалів та інноваційних внутрішніх технологій будівництва та ремонту. З їх допомогою створюються унікальні, дуже оригінальні і навіть дуже сміливі варіанти інтер'єрів з втіленням практично будь-яких дизайнерських задумок.

Для різних типів приміщення можуть застосовуватися різні прийоми внутрішньої обробки. Є деякі відмінності в обробці міських квартир, котеджів і приватних будинків і комерційних приміщень. Правильність застосування тих чи інших прийомів залежить тільки від професіоналізму ремонтно-оздоблювальної фірми.
Неякісна внутрішня обробка
Від якості внутрішнього оздоблення квартири залежить не тільки термін, протягом якого «протримається» ця обробка, але і ймовірність виникнення аварійних ситуацій. Так, наприклад, помилки, допущені при проведенні чорнової обробки і пристрої інженерних комунікацій можуть призвести до прориву труб і псування майна не тільки у власній квартирі, але і в квартирах сусідів. Тому до внутрішньої обробки приміщень потрібно ставитися з великим ступенем відповідальності.
Дефекти обробки підлоги
Незалежності від типу обробки підлоги, він повинен бути рівним. Найпростіший спосіб перевірити рівність підлоги - це докласти будівельний рівень.
Також, зустрічаються дефекти бетонної стяжки, допущені при чорновій обробці. До них відносяться:
тріщини,
великі нерівності: вибоїни, ями, внутрішні порожнечі,
неміцний, запилені, поверхнево крихкий бетон,
наявність підвищеної поверхневої вологості бетонної основи підлоги.
У статі з обробкою з кахельної плитки можуть бути такі дефекти:
порожнечі під плиткою,
відшаровування плитки,
погана підгонка і підрізування плитки,
відхилення по горизонталі,
відшаровування глазурі,
тріщини в покритті облицювання через відсутність деформаційних швів та інші.
Щоб уникнути таких проблем, повинна виконуватися якісна укладання плитки пройшли навчання фахівцями.
Дефекти підлоги з обробкою з лінолеуму:
хвилі - з'являються, якщо лінолеум довго зберігався в рулонах,
здуття - виникають, коли покриття постелено з використанням загусла або неправильно приготовленої мастики, або на вологу основу,
відшарування лінолеуму по всій підставі,
видимість дефектів статі через лінолеум.
Коли обробка підлоги проводиться за допомогою ламінату, то дефекти видно відразу - з'являється скрип, видно щілини і хвилі. Скрип також може з'явитися і згодом при зносі підкладки, якщо використаний неякісний матеріал.
Прикладів неякісно виконаної внутрішньої обробки можна наводити дуже багато, і всі вони свідчать лише про одне - довіряти ці ремонтні роботи має сенс тільки професіоналам з хорошими відгуками. В іншому випадку внутрішнє оздоблення квартири досить швидко зажадає проведення нового ремонту, а це означає, що будуть потрібні нові грошові вкладення.

Похожие страницы: