Ремонт трикімнатної квартири в хрущовках

Цена за кв.м. Сроки выполнения работ
от 4000 руб/м2 от 6 недель

Хороший ремонт трикімнатної квартири в хрущовці не обійдеться без перепланування, тому, якщо Ви вирішили зробити капітальний ремонт в такій квартирі, приготуйтеся до великих фінансових вкладень і запасіться терпінням. Існує безліч способів, як зробити квартиру в хрущовці комфортною та функціональною, а також збільшити простір. Один з найпоширеніших - знесення перегородок. Найчастіше для того, щоб збільшити простір маленької кухні - зносять перегородку між кімнатою і кухнею, відокремлюючи два цих простору меблями, прозорою перегородкою або за допомогою різних оздоблювальних матеріалів. Грамотний дизайнер здатний перетворити квартиру в хрущовці в ефектне елітне житло, жити в якому одне задоволення.

Компанія ТОВ «Євробуд» пропонує євроремонт в хрущовці на найвигідніших умовах. У штат наших співробітників входять фахівці високої категорії, майстри з великим досвідом роботи, на совісті яких жоден якісний, добротний ремонт і маса позитивних відгуків від господарів квартир. Що стосується вартості ремонту, то тут потрібно враховувати безліч чинників, Ви можете викликати нашого фахівця, який оцінить необхідність того чи іншого виду робіт їх обсяг і надасть Вам попередній кошторис із зазначенням цін на оздоблювальні матеріали.

Ви можете ознайомитися з прикладами наших робіт, для цього треба зайти в розділ «Фотогалерея» нашого сайту. У Вас з'явилися питання? Ви можете задати їх нашим фахівцям, для цього, зробіть дзвінок на нашу телефону в Москві (495) 782-52-61 або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Похожие страницы: