Квартири Студії Ремонт Своїми Руками

Квартира-студия своими руками

ригель-колонна будет использоваться, как часть стены санузла

Буквально трохи більше 10-ти днів тому збулася моя мрія: власна житлоплощу! Частина була придбана в кредит, частина - за готівку і, відповідно, грошей на ремонт залишилося просто в обріз. Роками раніше вважала, що саме трудное- це накопичити на житло (економія в родині буквально на всьому). Коли була, нарешті, накопичені і визначена сума N на покупку житла, мені вже здавалося, що саме сложное- це вибрати саме ту, що "наша": район, тип будинку, статус і тп (та й страшно було "нарватися" на щось "ліве" при покупці ). Тепер, коли всі ці моменти вже позаду, розумію: найскладніше - це покупка квартири в чорновому варіанті і її подальший ремонт при обмежених фінансах. Ясна річ, що можна запросити бригаду з парочки будівельників, які і проект запропонують, і зроблять все "під ключ". Але, в середньому, ціна за такі послуги 6000 за квадрат (це без будматеріалу і під чистову). Та й проекти їх, м'яко кажучи ... тягнуть на слабеньку 3, якщо квадратів в квартирці всього 29.5


Отже, рисково зважилися з чоловіком робити все самі. Благо, руки ростуть звідти, звідки треба. Але: руки-то ростуть, а ось з фантазією Плохова-то. Два тижні початок ремонту стоїть на місці, і мучить найперший і найважливіший етап: планування! Адже квартира наша- це набір труб, стін і ригелів. Ще і газ.колонка висить "не в тему" величезна. Спочатку твердо вирішили будувати однокімнатну (по типу хрущовських). Але кухня і санвузол (висновки труб) розташовуються так, що кухня виходить, як не крути, довгою і вузькою, як вагон на ж / д (1.5. в ширину і ок. 5 з варіантами в довжину). Передпокій зате дуже велика залишається. А створення стіни між кімнатою і кухнею робить схожою квартирку на хлів або загончик.

Вирішуємо ризикнути: зупиняємося на практично тільки входить на ринок нерухомості типі планування - студія. Тим більше, що розташування квартирки дуже сприяє: метрів 150 до моря, з балкона теж море і гори. Квартал - суцільні відпочиваючі і кафешки серед тісних кавказьких вуличок.

Квартира однозначно буде використовуватися не для житла (відпочинок, здача в найм, або подальший перепродаж).

Простудіювала сайт з оголошеннями про продаж квартир-студій (в надії виловити відповідний готовий для себе варіант-зразок), але все таке однотипне, таке савдеповско-тужливий. На цьому сайті поки не розібралася, але, здається фото і описів ремонтів в малогабаритних студіях мало.

Створюю блог, щоб потім "було, що згадати" і в допомогу тим, кому ще тільки належить здійснити операцію купівлі-продажу маленької чорновий однушки


Нужно загидроизолировать фундамент? Наша статья вам поможет.
Похожие страницы: