Кошторис на Ремонт двокімнатної квартири

Ремонт двокімнатної квартири дорого

Пример сметы на ремонт двухкомнатной квартиры Ви - власник двокімнатної квартири? Тоді перед вами відкривається величезна можливість по зміні планування і функціонального призначення кімнат.

 

За часту в двокімнатних квартирах планування зі спальнею і вітальнею, але що ж робити, якщо в сім'ї на підході малюк, як зробити повноцінну затишну дитячу кімнату, поєднавши спальню з вітальнею (спальня-вітальня-дитяча).

 

А якщо ви ділова людина, вам знадобилася кімната під комфортабельний кабінет для можливості працювати на дому, тоді планування може виглядати наступним чином: спальня-вітальня і кабінет.

 

Звичайно ж, без професійного дизайнерського рішення в цьому випадку не обійтися.

 

Навіщо ламати собі голову над плануванням, нудитися в пошуках колірної гами, декорацій, меблів, якщо все це за вас з легкістю, швидко, якісно і стильно зробимо ми - команда «Фронт ремонту».

 

У нас працюють майстри своєї справи, дизайнери та декоратори, ми знаємо, як буде краще для вас.

 

Ми знаємо, як переродити квартиру в куточок стилю і комфорту, якому крім естетичного вигляду притаманна функціональність і зручність, адже дорогий ремонт - це не каприз, а вибір раціональної людини, яка розуміє те, що він хоче.

Похожие страницы: