Ремонт двокімнатної квартири в новобудовах

Ремонт квартир в новобудовах Москви і Підмосков'я

Ви готуєтеся до переїзду і порівнюєте ціни на ремонт квартири в новобудові?

 

Не шукайте дешевше - шукайте якісніше і швидше.Ось, в чому справжня вигода при замовленні ремонту!

 

Звичайно, хочеться, щоб і кошторис на ремонт квартири в новобудові порадувала.Ви вже витратилися на придбання нового житла, і обробка не повинна стати тягарем для бюджету.Це можливо!

 

Дізнайтеся вартість ремонту квартири в новобудові у виконанні наших майстрів і під керівництвом наших виконробів.Ви самі все зрозумієте і приймете правильне рішення.

 

Якщо у вас вже є кошторис на ремонт квартири в новобудові від іншої компанії, надішліть її нам, і ми зробимо ще дешевше!

 

Нехай оздоблення в новому будинку не буде для вас причиною головного болю.Ми швидко і недорого вирішимо ці проблеми. Ремонт двокімнатної квартири в новобудові зробимо на радість вам і на заздрість сусідам!

 

Кожен рік ми ремонтуємо не менше 50 квартир в Москві, проводимо близько 20 перепланувань, будуємо 5-7 котеджів і допомагаємо мінімум 100 клієнтам з обробними роботами в окремих приміщеннях.І це ще не рахуючи ресторанів, магазинів і офісів, в яких ми теж робимо ремонти.

 

Хочете дізнатися, чому всі вони звертаються до нас?

 

Зателефонуйте по телефону і викличте фахівця для огляду об'єкта і складання кошторису на ремонт квартири в новобудові.Вам це нічого не коштуватиме, а зайва консультація точно не завадить.

 

Потрібна додаткова інформація прямо зараз?

 

7 причин, по яких ремонт квартир в новобудовах довіряють саме нам:

 
   
 • 1.Ми не використовуємо працю гастарбайтерів.
 •  
 

Всі фахівці наших бригад обов'язково мають російське громадянство.Звичайно, ми могли б заощадити і запросити для ремонту однокімнатної квартири в новобудові найманців з дружніх країн СНД - так робить більшість компаній.Але не в наших правилах економити на клієнті.

 

Робити ремонт квартири в новобудові на ваше замовлення будуть тільки росіяни.І всі вони - справжні аси у своїй справі.

 
   
 • 2. Робітники не будуть жити у вашій квартирі.
 •  
 

Виконуючи ремонт квартири в новобудові, ми перебуваємо на об'єкті виключно під час роботи і в зручний для вас час.Вам не потрібно миритися з присутністю поруч сторонніх осіб.

 

Наші майстри забезпечені житлом.У вашому будинку вони тільки працюють.

 
   
 • 3. Обов'язково укладаємо договір.
 •  
 

Ми несемо повну відповідальність за якість ремонту.Ви повинні бути впевнені і спокійні, що результат буде саме таким, про яке ви мріяли.Саме тому з вами буде укладений договір, де чітко прописуються наші зобов'язання і графік платежів на всю вартість ремонт квартир в нових розробках.

Похожие страницы: