Самостійний ремонт квартири: місія здійсненна

Багато людей, які планують ремонт, замислюються над питанням: «А чи не спробувати впоратися з цим завданням власними силами?»

Давайте розберемося, чи може якісний ремонт і обробка квартир виконуватися силами звичайних людей, що не володіють спеціальними навичками.

Почнемо з вирівнювання стін і стель - операції, від якої багато в чому залежить враження, яке буде виробляти житлове приміщення. Тут потрібен досвід, вміння розбиратися в характеристиках і призначення сучасних будівельних сумішей, а також спеціальні інструменти, за допомогою яких контролюється точність виконання робіт. Людині без досвіду, що взявся за настільки нелегку справу, доведеться туго, а результат у підсумку виявиться незадовільним.

Заміна інженерних комунікацій (труб опалення, водопроводу), сантехпріборов, установка душової кабіни та ін. Безумовно вимагають участі фахівця. Сучасний ремонт і обробка ванної та санвузла передбачають і облицювання цих приміщень кахельною плиткою. Рівне і красиво покласти плитку - це ціле мистецтво, яке знову-таки починається з підготовки поверхонь. А це, як ви вже зрозуміли, далеко не так просто.


Окрема розмова - заміна вікон і дверей. Ви можете самостійно придбати вподобані вам міжкімнатні двері, але встановлювати їх повинен фахівець. Яким би легким не здавався вам цей процес, не варто братися за нього самостійно. В іншому випадку, через час доведеться їх встановлювати заново заново через помилок, допущених в процесі монтажу.

У більшості випадків ремонт і обробка квартир передбачають наклейку шпалер, декоративну штукатурку стін або їх забарвлення. Багатьом з нас не раз доводилося клеїти шпалери, і в цьому процесі, на перший погляд, немає нічого складного. Однак тільки досвідчений майстер знає, як наклеїти шпалери таким чином, щоб кімнати здавалися більше, світліше, а стелі - вище. А що стосується штукатурки і забарвлення - тут існує стільки нюансів, відомих лише кваліфікованим фахівцем, що для перерахування їх не вистачить цілої статті. Одне лише змішування складу забарвлення чого варто: якщо помилитися і додати не той відтінок, і не в тій кількості, ефект може виявитися зовсім не таким, як очікувалося.

Але при наявності навичок наклеїти шпалери самостійно все ж можна, і цим заощадити сімейний бюджет за статтею ремонт і обробка житла. Замінити старий лінолеум новим теж не складе особливих труднощів, так само як і ошкурить, зашпаклювати і пофарбувати дерев'яні вікна, двері і плінтуса. Придбати в магазині сантехніки новий унітаз і встановити його зможе будь-який чоловік, у якого руки ростуть з потрібного місця. А на зекономлені кошти можна придбати, наприклад, нові штори. І оновлена, посвіжілий квартира відразу перетвориться.


Бензопила stihl подробности на сайте.
Похожие страницы: