Ремонт в Квартирі Фото

Ремонт, євроремонт і обробка квартир

Ціни на ремонт плоским залежать від складності та обсягу provodimyh працює.

 

Розрізняють кілька видів ремонту:

 
     
  • Косметичний ремонт квартир найменш витратний, оскільки не передбачає заміни інженерних комунікацій або повного перепланування, виконується тільки обробка квартир.
  •  
  • Капітальний ремонт квартири припускає повний цикл ремонтно-оздоблювальних робіт, потребує великих часових і фінансових витрат.
  •  
  • Ремонт квартири - насправді TOZÉ ретельно, але в цьому випадку дизайн і ремонт повинні відповідати більш високим стандартам.
  •  
 

Косметичний ремонт квартир

 

За допомогою косметичного ремонту можна «освіжити» інтер'єр квартири в стислі терміни.Він виконується з застосуванням оздоблювальних матеріалів, або аналогічних використовувалися при попередньому косметичному ремонті, або з повною заміною обробки.Вартість ремонту квартири залежить від якості оздоблювальних матеріалів, термінів роботи, складності та побажань замовника.

 

Плюс косметичного ремонту полягає в тому, що його цілком можна зробити своїми руками.

 

Капітальний ремонт квартир

 

Капітальний або комплексний ремонт дозволяє повністю змінити дизайн квартири (см.фото), що особливо актуально для старого житла - такого, наприклад, як хрущовка.Роботи включають перепланування кімнат, кухні, санвузла і коридорів, заміну сантехнічного обладнання, підлогових покриттів, оздоблення стін і стель, електропроводки, дверних і віконних блоків і т.д.

 

Як правило, капремонт квартири замовляють під ключ. Розрахунок вартості проводиться з урахуванням загального обсягу роботи, складності споруджуваних гіпсокартонних та цегляних конструкцій, використовуваних матеріалів тощо.д. Витрати можна знизити, якщо обробка квартири буде виконана самостійно.

 

Євроремонт квартир

 

Євроремонт квартир виконується під ключ за індивідуальним дизайн-проекту.За допомогою комп'ютерних 3D-програм майбутній інтер'єр візуалізують, підбирають відповідні будівельні матеріали, визначають послідовність робіт.

Похожие страницы: