Фото Квартир Після Ремонту Хрущовка

Квартира в хрущовці: історія одного ремонту

план двухкомнатной хрущевки Зробивши вхід в кухню з боку кімнати, можна заховати холодильник в нішу колишнього коридору, а із зворотного боку такого коридорчика можна розташувати маленьку комору.

 

Ми бачимо стан хрущовки до ремонту. В квартирі ще належить знесення внутрішньої стіни, заміна вікон і дверей, встановлення сантехніки.

 

Ось як виглядає ця ж вітальня після ремонту. Новий вхід в кухню допоміг більш ефективно організувати маленький простір - ми бачимо як вдало розмістився холодильник в новій ніші.

 

В маленькій ніші на протилежній від кухні стіні - на місці колишньої комори, розмістилася ліжко.Під неї також був здійснений частковий знос стіни і перенесена перегородка в маленькій кімнаті.

 

Ось як виглядає ванна кімната після ремонту. У ній навіть помістилася вузька пральна машина!

 

Для тих, хто не вірить, що це хрущовка, подивіться як виглядала ванна до ремонту.

 

Старий балкон, завдяки праці господарів, придбав легкий європейський стиль.

 

А так виглядає коридор після ремонту в старій хрущовці.

 

Невеликі перепланування цієї квартири плюс ретельний ремонт дозволили створити в цьому старому будинку чисто і свіже простір.

 

І хоча, в цьому будинку немає елементів сміливого революційного дизайну, яким так люблять дивувати нас модні журнали, квартира вийшла затишною і функціональною, саме такий хотіли бачити її господарі.

 

Предлагаем недорого в Москве кухни хай тек купить в компании МосМебельПлюс.
Похожие страницы: