Маленький коридор та поради щодо його оформлення

Маленький коридор - проблема більшості квартир. На жаль, при складанні планування в процесі ремонту квартири архітектори не завжди турбуються метражем даного приміщення. А адже кожному хочеться помістити в нього максимальну кількість корисної меблів (шафа-купе для верхнього одягу, вішалку, комод для взуття, лаву та інше). Саме тому планування інтер'єру невеликого коридору - це важливе питання для багатьох. Отже, існує кілька порад, як можна раціонально використовувати простір в передпокої, а також візуально розширити це приміщення.

Перш за все, в умовах маленького коридору важливо застосовувати тільки функціональну меблі. Іншими словами, краще, якщо вона буде вбудованою і максимально ергономічною. Хороший рада - це меблі світлих відтінків. Вся справа в тому, що вона буде візуально розширювати простір, адже, як відомо, темні кольори «з'їдають» квадратні метри. З тієї ж причини важливо як слід освітити коридор, тобто використовувати в його межах якомога більше різноманітних світильників. Це допоможе не тільки зробити дизайн приміщення більш естетичним, але й зробить передпокій просторішою.

Дзеркало - це ще один важливий інструмент, за допомогою якого можна істотно збільшити габарити кімнати. Правда, не рекомендується розташовувати його навпроти вхідних дверей. Краще, якщо це буде велике дзеркало на весь зріст, яке буде висіти на стіні, перпендикулярній дверного отвору.


Тепер що стосується обробки. Маленькі коридори не рекомендується оформляти стіновими панелями, так як вони «з'їдають» простір. Безумовно, може здатися, що пара-трійка сантиметрів нічого не вирішує, але в межах маленької кімнати це може бути вкрай важливим питанням. Найкраще застосовувати для обробки вінілові або бамбукові шпалери. Декоративна штукатурка - також не найкращий варіант в даному випадку.

Тепер що стосується меблів. Сьогодні прийнято в кожному коридорі використовувати шафу-купе, так як в ньому має бути зручно зберігати верхній одяг. Правда, не у всіх коридорах можуть поміститися такі шафи. Якщо це якраз Ваш випадок, тоді можна замінити даний тип меблів відкритою вішалкою з тумбою. У тумбі, до слова, можна буде зручно зберігати взуття, а на ній обладнати м'які подушки, щоб вона ще й виконувала функцію лави для сидіння. Таким чином, один предмет меблів зможе замінити звичайних три. Це, погодьтеся, дуже комфортно в межах обмеженого простору.

Ще одна корисна рада - використовуйте з максимальною користю кути. Для цього найкраще застосовувати кутову меблі для передпокою. Також не забувайте і про такий важливий декоративному елементі, як килим. Його найкраще стелити посеред кімнати. Не забувайте, що колірна гамма, в якій він буде виконаний, повинна бути світлою. Це також допоможе візуально розширити простір. Що стосується освітлення, то його має бути достатньо. Краще всього відмовитися від центральної стельової люстри, а замість цього використовувати невеликі світильники, світло яких буде спрямований на стіни.


Плитка grespania arte.
Похожие страницы: