Ремонт кімнатної квартири в новобудові

Ремонт двухкомнатной квартиры в новостройке

Студія ремонту ТОВ «Червоні вітрила» пропонує клієнтам в Москві і Московській області якісну обробку та ремонт під ключ двокімнатної квартири в новобудові за помірними цінами. Наші співробітники - справжні професіонали своєї справи, з відповідальністю підходять до кожного проекту та виконують роботу відповідно до найвищих стандартів якості.

Ремонт двокімнатної квартири в новобудові може включати в себе перепланування. Залежно від цього, а також від вартості будівельних і оздоблювальних матеріалів, ціна ремонту двокімнатної квартири в новобудові може варіюватися.

Люди, що живуть в двокімнатних квартирах, часто страждають від нестачі простору. Допомогти вам найбільш раціональним чином реорганізувати простір квартири можуть дизайнери, що працюють в студії ремонту ТОВ «Червоні вітрила». Вони створять для вас унікальний авторський дизайн-проект, який, завдяки правильному зонуванню, допоможе зробити квартиру вільніше, просторіше. Також дизайн-проект впорається з масштабними завданнями, такими, як перетворення двокімнатної квартири в сучасну студію або в трикімнатну квартиру. І, звичайно ж, схвалення замовника є найголовнішим критерієм, за яким оцінюється то, наскільки дизайн-проект вдалий. Якщо вас не влаштує рішення, запропоноване нашим дизайнером, ви зможете внести свої корективи на етапі затвердження дизайн-проекту.

Вартість ремонту двокімнатної квартири в новобудові ми завжди повідомляємо клієнтам до початку робіт, надаючи детальну попередній кошторис, де вказані ціни на роботи, будівельні та оздоблювальні матеріали тощо Крім того, за бажанням клієнта ми можемо надати послуги з купівлі і доставці будматеріалів, оздоблювальних матеріалів, сантехніки, електричного обладнання. Всі роботи виконуються на високому професійному рівні в заздалегідь встановлені терміни відповідно до європейських стандартів якості та вимогами безпеки. На всі види робіт надається тривала гарантія.

Похожие страницы: