Скільки Варто Ремонт двокімнатної квартири

Ціна ремонту однокімнатної квартири

ремонт 1-комнатной квартиры цена Відповідаючи на поширений питання «Скільки коштує ремонт однокімнатної квартири? », фахівці компанії« Ле Квартир »уточнюють:« Який метраж, старий чи новий житловий фонд, чи потрібен дизайн-проект, необхідний рівень обробки та комфорту? »Стандартна ціна робіт з прайсу, розміщеного на сайті або наданого вам в паперовому вигляді, відображає лише витрати на кожен окремий вид робіт.Точну сумарну оцінку може провести лише наш співробітник, причому з обов'язковим відвідуванням об'єкта і складанням докладної кошторису робіт.Після затвердження з вами списку використовуваних матеріалів буде визначена і кінцева вартість заявлених послуг.

 

Наприклад, ви вирішили скористатися комплексної послугою і вибрали один з наших тарифів «Стандарт», «Комфорт» або «Еліт».Відповідно, вартість ремонту 1-кімнатної квартири становитиме від 4490, 6490 і 8490 руб.за м?. Термін «все включено» в застосуванні до ремонту оперує стандартним переліком послуг.Проте буває так, що квартира замовника (особливо це стосується старого житла і будинків, побудованих за оригінальними проектами) спочатку вимагає додаткових робіт.Ось саме тому тільки виконроб «Ле Квартир» здатний оцінити, у стільки обійдеться ремонт однокімнатної квартири в Петербурзі.

 

сколько стоит ремонт В цьому і полягає перевага нашої компанії перед різними горе-будівельниками, обіцяючими «тільки якісний ремонт за розумні гроші».Звертаючись до них, поцікавтеся для підстраховки, практикують чи вони підписання офіційних документів, складання кошторисів.Якщо відповідь буде ухильним, «слизьким», то шанси, що сума витрат по ходу робіт стане рости, дуже великі.Так само як і те, що ваш настрій, навпаки, буде падати прямо пропорційно.

Похожие страницы: