Капітальний Ремонт Квартири Своїми Руками

как сделать капитальный ремонт квартиры своими рукамиЗвичайно, виконати капітальний ремонт приміщень самостійно не так вже й легко, проте, скориставшись нашими порадами, а також озброївшись терпінням, це цілком можна зробити.Успіх всього підприємства багато в чому залежить від того, наскільки грамотно ви підійдете до ремонту.

 

Почати слід з планування. Саме вірно складений план, допоможе вам розрахувати необхідну кількість матеріалів для ремонту, і тим самим дозволить не витрачати додатковий час на поїздки по магазинах, а також уникнути непотрібних витрат.Тому можна сказати, що хороший план - ключ до успіху всього ремонту.На сьогоднішній день розроблена достатня кількість комп'ютерних програм, що допомагають не тільки побачити остаточний результат проекту, але і здатних допомогти в розрахунках необхідної кількості матеріалів.(Одна з таких програм). Навіть, якщо ви раніше не працювали з жодною з цих програм, але маєте навик роботи на комп'ютері, вам під силу освоїти одну з них.Не засмучуйтеся, якщо щось не виходить, у вас завжди є можливість скористатися більш простим варіантом: намалюйте схему квартири та окремих кімнат на папері, бажано не дуже дрібно.

 

Коли план буде готовий, слід розчистити місце для ремонту.Для цього необхідно зняти старі шпалери, попередньо розмочивши їх спеціальними засобами або водою, змити стелі і звільнити підлогу від старого покриття.Адже капітальний ремонт вимагає заміну всіх старих будівельних матеріалів на нові.

 

На наступному етапі необхідно ретельно вирівняти всі поверхні.Наприклад, для стін добре підходить гіпсокартон. Незважаючи на свою затратність, цей спосіб дозволяє добитися ідеально рівних стін практично миттєво.Але місця стиків необхідно обов'язково закласти за допомогою шпаклівки.Шпалери можна наклеювати після того, як вона висохне.

 

Вирівнювання стель цілком можна замінити використанням натяжних стель.При цьому у вас з'явиться можливість вибрати дизайн, відповідний вашому проекту, а надійність, міцність, вологостійкість і довговічність вам гарантують виробники стель.

 

Вибираючи шпалери, на яких є малюнок, необхідно враховувати, що буде потрібно його суміщення на стінах, тому в цьому випадку один стандартний рулон розрахований не більше ніж на три суцільних листа.Шпалери нарізаються заздалегідь, а клей наноситься як на зворотну сторону шпалер, так і на стіну.

 

Стеля та підлога краще довірити фахівцям, так як ці роботи досить трудомісткі і вимагають професійних навичок.

Похожие страницы: