Ремонт Квартири Своїми Руками Передпокій

remont-prihozhei-1.jpg

У багатоквартирних будинках планування житлової площі така, що зайшовши з вулиці в квартиру, ми потрапляємо в передпокій. Як правило, це невелике приміщення, яке не має природного освітлення.

Будь-яке місце в квартирі має бути добре освітлено і міститися в чистоті. Найпростіше дотримати ці умови, дотримуючись так званого «мінімалістського» стилю дизайну інтер'єру. Важливо не захаращувати вітальню громіздкими предметами, залишити достатній простір для мобільності, забезпечити, по можливості, якомога більше природне освітлення.

Вищеописаними принципами я керувалася при ремонті власної передпокої. remont-prihozhei-4.jpg Як видно на фото, стіни покриті однотонними бежевими паперовими шпалерами. Я не набувала дорогі шпалери, так як стіни в передпокої швидко брудняться: то діти по стінах руками елозят, то чоловік принесе чергову «залізяку», то сама стіни оббризкала дощовою водою, розкриваючи парасольку. Площа передпокої невелика, тому переклеїти шпалери в один з уїк-ендів не становить труднощів. До того ж, світлі стіни візуально збільшують об'єм приміщення.
Стеля пофарбований в класичний білий колір акриловою емульсією для стін і стель «ЕКО». Немає нічого красивішого білого матового кольору, за умови бездоганно гладкої поверхні стелі. Крім того, білу стелю поєднується з будь-якими шпалерами та будь-якими меблями.

  remont-prihozhei-4.jpg 

Похожие страницы: