Ремонт Квартир Фото Коридор

Дизайн коридору в інтер'єрі маленької квартири

Дизайн коридора фото Перефразовуючи класика, в квартирі має бути все прекрасно: і вітальня, і спальня, і кухня, і коридори.Останні якраз і стануть сьогоднішньої темою блогу.

 

У багатьох сім'ях, котрі затіяли ремонт в квартирі, буває так, що після обробки основних кімнат, на продуманий дизайн коридору вже не залишається сил і терпіння, а бажання зробити тут щось оригінальне пропадає.Стандартний аргумент, щоб закінчити всі по-швидкому: ну а що з ним вигадувати, адже це всього лише вузький перешийок, що з'єднує кімнати. Для того чтобы связать комнату с коридором, в последний часто вводят какой-нибудь яркий декоративный элемент, который по своему цвету будет таким же, как основные акценты комнаты. Хороший пример на этой фотографии: Для когось може і так, але ви здивуєтеся, яку користь загальному дизайну квартири може принести творчий підхід до оформлення коридору! Ви зможете переконатися в цьому самі за фотографіями інтер'єрів, що супроводжують цей матеріал, сподіваюся, вони зарядять вас творчим натхненням і допоможуть знайти підходящу ідею.

 

Передпокій і коридор - це перше, що бачать гості у вашому будинку і буде чудово, якщо відразу з порога їх зустріне добре продуманий інтер'єр.Щоб усі кімнати в будинку сприймалися не по-окремо, а комплексно, між ними необхідно встановити гармонійні зв'язку для підтримки колірної гармонії та єдиного стилю.Проходи між ними оформляють цікавими шпалерами з крупним малюнком, оригінальним дизайном стін, невеликими предметами меблів і мистецтва.

 

Колір стін в коридорі

 

Кольорове рішення коридору відіграє важливу роль у створенні єдиного гармонійного інтер'єру.У маленькій квартирі в першу чергу доведеться рахуватися з тим, що у коридору немає своїх вікон, а значить основним джерелом світла будуть лампи та світильники.У подібних випадках дизайнери радять орієнтуватися на світлі відтінки з великою часткою білого: світло-сірий і світло-коричневий, пісочний, кремовий, какао і пр.Ці кольори близькі до нейтральних і тому самі по собі, на жаль, маловиразним.Якщо ви зупинили вибір на такому варіанті - основні зусилля доведеться направити на оформлення стін.

Похожие страницы: