Капітальний Ремонт Квартири Поетапно

Стадії ремонту

Работы с гипсокартоном позволяют выровнять потолок и стены  

Які роботи проводяться при капітальному ремонті квартири

 

Під час проведення капітального ремонту необхідно дотримуватися черговість етапів будівництва.Під час складання кошторису господар житлового і не житлового приміщення може попросити представника фірми підрядника розписати ремонтно-будівельні роботи поетапно.Які роботи увійдуть до цього списку, і на які етапи капітального ремонту квартири необхідно розділити весь ремонт?

 

Демонтажні та підготовчі роботи.Кожен ремонт починається з глобальної підготовки. Знімаються старі шпалери, збивається старий шар старої штукатурки, прибираються непотрібні стіни і знімається підлогове покриття.В цілому прибирається все, що згодом зможе перешкодити проведенню ремонту в квартирі.Готується кожна підстава до проведення подальших будівельних робіт.

 

Наступні етапи ремонту квартири

 

Підійшов час опоряджувальних робіт.Важливо також дотримуватися певний порядок на даному етапі будівництва, а також дотримуватися встановлених будівельні норми і правила.Як ніколи господареві квартири необхідно тісне співробітництво з виконробом будівельної бригади.Важливо ще раз обговорити всі побажання господаря квартири і по можливості зафіксувати домовленості на папері.

 

Установка сантехники - довольно сложный этап ремонта квартиры Роботи з гіпсокартоном.Після закінчення проведення цементно-піщаних робіт важливо дати можливість волозі залишити приміщення, перш ніж приступати до проведення монтажу гипсокартонових стель і стін.

 

Зазвичай вистачає зробити перерву протягом 7-14 днів залежно від наявності вологи в приміщенні.У конструкції гіпсокартону велику роль грає дотримання правил збору конструкції.Небажані тріщини з'являються там, де під час монтажу порушуються ці вимоги.Приміром, під стиком листа гіпсокартону завжди повинен проходити добре закріплений профіль, якщо його там немає, то чи не стеклохолст не особливо види шпаклівки для стиків не відвернуть поява тріщин.

 

Плиткові роботи. Наявність грамотного фахівця плиточника просто необхідно для проведення таких робіт, адже від акуратності і професіоналізму виконавця залежить зовнішній вигляд, напевно, найбільш затребуваною кімнати в будинку.Для господаря важливо зрозуміти наступне: якість укладання плитки безпосередньо залежить від кількості вставок і декору на стінах.Також може вплинути на якість укладання якість самої плитки. Перед придбанням керамічної плитки було б непогано проконсультуватися з майстром, який буде її укладати.

Похожие страницы: