Даний електричний кабель являє собою провідник

Резистивний електричний тепла повний стану заново перераховувати всі достоїнства і мінуси теплої підлоги електричного типу, оскільки я вже про це розповідав у своїй статті «Електрична тепла підлога: його різновиди, переваги і недоліки». Тут же я хочу зупинитися конкретно на електричному теплом підлозі, який як нагрівальний елемент використовує резистивний кабель.

Компания «Граффити» является крупнейшим поставщиком качественных отделочных материалов разных производителей. Так же мы осуществляем продажа душевых кабин Graffiti, по самым лучшим ценам. Своим клиентам гарантируем надежность и качественность.Тому укладання електричної теплої підлоги із застосуванням резистивного кабелю повинна бути проведена з особливою ретельністю, щоб струмопровідні елементи конструкції не мали контакту через погану ізоляції з бетонною стяжкою. Інакше це призведе до постійного перенагрівання кабелю, що викличе його дуже швидке перегоряння.


Резистивний кабель для теплої підлоги

Даний електричний кабель являє собою провідник, що володіє високим значенням опору. В результаті протікання електричного струму по такому кабелю провідник розігрівається, віддаючи виділяється теплову енергію фінішного підлогового покриття. Щоб уникнути ураження електрострумом, використовується тільки резистивний кабель, покритий ізоляційною оболонкою. Зверху даної ізоляції кабель має металеву оплетку, яка не тільки виступає в якості заземлення, але і служить свого роду екраном для електромагнітного поля, що є дуже шкідливим для людського організму. Зовні вся ця структура знову покрита ізоляційною оболонкою.

В даний час виробники резистивних електричних теплих підлог використовують два різновиди нагрівального кабелю:

Різновиди резистивного кабелю1 .Одножільний.

При використанні такого резистивного кабелю монтаж теплої електричної підлоги включає в себе укладання кабелю та підключення його обох кінців до джерела електроживлення. Одножильний кабель для теплої підлоги, незважаючи на наявну металеву оплетку, випромінює електромагнітне поле, яке негативно позначається на самопочутті людей, що живуть в будинку з такими статями.

2. Двожильний..

Якщо ж приміщення невелике (ванна кімната, житлова кімната в квартирі / будинку і так далі), то тут цілком можна обійтися точковими світильниками зі світлодіодними лампочками, оскільки дзеркальна поверхня алюмінієвих панелей збільшить світловий потік в два рази. У тому випадку, коли виявилося, що потужності встановлених світильників недостатньо, то завжди можна розмістити на стінах додаткові освітлювальні прилади - бра.
Ось ми і закінчили монтаж рейкової стелі своїми руками. Як ви переконалися, нічого складного в цьому немає. Головне - ваше бажання і старання, а майстерність прийде до вас уже на перших хвилинах роботи!

Похожие страницы: