Лотки кабельні - несучий елемент систем комунікацій

Лотки кабельні являють собою захисну оболонку сучасних комунікаційних систем, від якості якої залежить термін служби і надійність самого кабелю. При укладанні проводів без захисних кабельних лотків мережу можуть легко пошкодити гризуни, коріння рослин, підземні грунтові води, а також проведення різних будівельних, ремонтних робіт без узгодження з місцевими енергомережами.

Вибрати лотки кабельні для прокладки нових комунікацій можна з якісних матеріалів в компанії «Lotkoff», яка виробляє системи для прокладки кабелю з нержавіючої та оцинкованої сталі. Системи для утримання і захисту кабельних ліній можуть встановлюватися всередині будівельних об'єктів, а також зовні, в тому числі при облаштуванні підземних кабельних каналів і комунікацій. Продукція від прямого виробника відрізняється доступними цінами, при цьому поставки можуть здійснюватися у різні регіони Росії.
Види лотків для прокладки кабелю

Прокладка кабелю або електричних проводів може проводитися за допомогою монтажу простих цільних і перфорованих видів несучих конструкцій. При цьому моделі з перфорацією типу RNK володіють значними перевагами, які забезпечуються при експлуатації та монтажі:

Кріплення кабелю може здійснюватися за допомогою монтажних елементів, спеціальних стяжок;
Забезпечується внутрішня вентиляція простору і швидке випаровування вологи;
Легка прокладка електричних проводів і кабелю.


Неперфоровані моделі літаків зі спеціальною кришкою можуть виготовлятися з нержавіючої або оцинкованої сталі і забезпечують надійний захист:

Від вандальних дій третіх осіб;
Механічних пошкоджень;
Ґрунтових вод, впливу атмосферних опадів.

Фіксація лотків між собою проводиться шляхом введення секції однієї в іншу, з облаштуванням гвинтових з'єднань, при цьому конструкція не потребують додаткової підтримки. Стандартна довжина лотків досягає 2,5 метра, а тип конструкції - простий або замковий. З'єднувальні елементи дозволяють встановлювати не тільки необхідну довжину, а й оптимальну ширину, змінити напрямок комунікацій.

Універсальне з'єднання забезпечує будь-яка зміна напрямку лінії кабелю, яка складається з самих конструкцій кабельних лотків, елементів кріплення та з'єднувальних частин кабельного каналу. Монтаж кабельного каналу за допомогою перфорованих і неперфорованих лотків дозволяє легко утворити довгомірні конструкції необхідної протяжності в горизонтальній або вертикальній площині.


Сервизы чайные, столовые итальянская керамическая посуда
Похожие страницы: