Шпалери на клеї ПВА

Як би ми не ставилися до паперових шпалер, але щоб їх зняти, знадобиться більше часу. Це пов'язано з тим, що вони добре рвуться, і тому знімаємо ми їх частинами. А якщо під ними виявляться ще шпалери, після старих ремонтів, то час збільшується удвічі.
Найнадійніший варіант це спеціальна рідина. Сучасні технології не стоять на місці, і тому побоюватися токсичності або запаху, не варто. Як варіант можна використовувати пар, наприклад, від того ж парової праски або парогенератора. Але якщо всіх цих чудо коштів немає, то проробляємо теж саме що і з миються - надріз, тепла вода з оцтом або кондиціонером для білизни, чекаємо, і за допомогою шпателя знімаємо. Можливий варіант, що доведеться проробляти процедуру кілька разів.
Шпалери на клеї ПВА
Ми розібрали ті випадки, коли шпалери поклеєні не за допомогою клею ПВА, так як на даний вид клею не впливає ні вода, ні рідини. Тому якщо все ж доводиться знімати саме з такого клею, то потрібно озброїтися гострими шпателями, шліфованої машинкою зі щіткою грубозернистою або як варіант дриль з металевою щіткою. Тому ми закриваємо підлога, меблі, і, звичайно ж, захищаємо легені за допомогою маски для обличчя.
Шпалери на гіпсокартоні
Так само певної вправності вимагають шпалери, які поклеєні на стіни з гіпсокартону. Тут уже не підійдуть ні вода, ні механічні інструменти, так як все це може зашкодити сам гіпсокартон. Тому вибираємо спеціальні рідини, але ті, в які додається дуже мало води. А якщо все-таки шпалери поклеєні на ПВА, то тут вже нічого не поробиш, доведеться міняти стіни. Гарного ремонту квартири.

Такий тип лакофарбових покриттів дуже швидко сохне, максимальний час складає близько півтори години, для порівняння, у масляних і алкідних матеріалів термін готовності - доба. Тому, якщо ви хочете в'їхати в нову квартиру якомога швидше - це для вас.
Фарби на водно-дисперсійної основі можуть застосовуватися дуже широко. Ними можна покривати дерев'яні та гипсокартоновиє стіни, бетон в грунті, штукатурку і метал.
Якщо ж при ремонті квартири, вам необхідно пофарбувати стіни і стеля в приміщенні з підвищеною вологістю, існують водно-дисперсійні фарби з акриловими сполучними. Однак, вони на сто відсотків не захищають від вогкості. Для попередження проникнення рідини варто скористатися додатково спеціальною шпаклівкою і ґрунтовкою з пароізоляційними властивостями.

Похожие страницы: