Ремонт Квартир Фото віталень

Ремонт kvartirи в "stalinskom» будинок Арізона

К чему стремились: гостиная после ремонта Частина 1 | Частина 2 | Частина 3 | Частина 4

 

А почнемо ми з історії преображення квартири, в якій процесом ремонту керувала сама Ольга Кондратова.

 

Trehkomnatnaya проживання з vidom з Moskvu-Recuay

 

10 січня 2013наші замовники отримали ключі від трикімнатної квартири площею 93 кв.м. Вид з вікон відкривається чудовий: на Москву-ріку і шість сталінських висоток.Якщо придивитися, можна розглянути Шуховську вежу, дзвіницю Івана Великого і навіть Кремль.Це прекрасно не тільки з точки зору естетики: розташування будинку біля водойми вкрай важливо, адже з точки зору Фен-шуй вода несе в собі позитивну енергетику.

  Вид из квартиры на Гончарной  

На фото: вид з вікна, безумовно, я градуса Цельсія квартири на Gončarnoj

 

Сам будинок і квартира, розташована в тихий, досить складні для pereplanirovki та ремонту, Vvidu для його віку і різних обставинах Poetomu predstoâlo провести ряд перетворень і ulučšenij.В квартирі витягнутий великий коридор, 3 кімнати, кухня з газовою колонкою, ванна кімната і санвузол, два балкона.

 

Плюси планування: відсутність несучих стін, стелі під 3, 5 м, західна-південно-західна сторона, в плані прямокутник з розташованими в один ряд вікнами (крім виходу на другий балкон), присутність п'яти вікон (важливо при створенні кількох спалень).

 

Устаткування завдання

 

Интерьер кухни ДО ремонта Квартира будуть постійними прищик Двоє дорослих, дівчинка 12 років, і godovalyj Małysa.Періодично приїжджають в гості. Відповідно, в квартирі повинні розташуватися кухня-вітальня, хазяйська спальня з санвузлом, дві дитячих, ванна кімната та просторі гардеробні, чим більше - тим краще.

 

Якщо Ви подивіться на планування і фотографії купленої квартири, відразу можна сказати, що необхідних приміщень в ній не вистачає і квартира потребує капітального ремонту зважаючи на свою зношеності.Т.к. квартира знаходиться у висотному будинку 1938 року народження, почали з обстеження професіоналами.

 

Демонтаж і експертиза приміщення

 

Ремонт було розпочато з основ: обстежили дерев'яні конструкції перекриттів знизу і зверху.Особливу увагу приділили місцям проходження комунікацій, вологим приміщенням і опорам балок на стіни.Перевірка включала проби на грибок, візуальну цілісність і величину прогину перекриття.Зробили виконавчу схему розташування і перетину балок.

 

Поки проходило обстеження і погодження, справили демонтаж перегородок та існуючих покриттів підлоги.Дані роботи зайняли 20 днів.

Похожие страницы: