Капітальний Ремонт в Квартирі

Капітальний ремонт в квартирі: початок великого шляху

Ви придбали квартиру або просто зважилися на відповідальний крок - капремонт в улюбленій однушке? Вітаємо! Вам знадобиться час, сила волі і терпіння.Зате результат буде радувати довгі роки. Перш ніж зірватися вперед, залишаючи позаду стартову рису, потрібно підготуватися.Ми проведемо вас через всі етапи цього нелегкого, але цікавого процесу.Отже, вперед - до змін.

 

Етап 1 Демонтаж і перепланування  
Насамперед потрібно позбутися старих шпалер, лінолеуму, штукатурки, плитки, дверних прорізів і вікон.Так би мовити, зробити зачистку. Далі можна зносити стіни і робити нові перегородки (не забудьте тільки узгодити планування).Після того як все непотрібне видалено, а необхідне побудовано, можна приступати до найголовнішого.

 

Етап 2. Комунікації  
Настав час для розводки всіх комунікацій: електропроводки, труб, кабелів.Ви повинні чітко уявляти собі план приміщення, знати, де будуть розетки і вимикачі, роутери, телевізор, настільні лампи, кондиціонер і інші радощі, включаючи всю-всю побутову техніку.

 

Етап 3 Чорнова обробка стелі і стін  
Пора зайнятися рутинною, але важливою роботою - вирівняти, обштукатурити, зачистити і підготувати поверхні до фарбування та / або обклеювання шпалер.Паралельно можна поставити нові вікна (тільки не забудьте їх укрити поліетиленовою плівкою, щоб не пошкодити або не забруднення рами).Якщо ви плануєте зробити натяжна стеля, відкладіть це на потім - фактично потрібно пересунути це в самий кінець списку справ.

Похожие страницы: