Ремонт двокімнатної квартири П44Т

Ремонт двокімнатної квартири П44Т, п 44

Якщо ви власник двокімнатної квартири в панельному будинку серії П 44 або П 44Т, про те, які труднощі становить ремонт, ви знаєте не з чуток.Сам по собі ремонт двокімнатної квартири п 44 включає безліч нюансів і тонкощів.Саме тому довіряти такий ремонт надії фахівці. Це заощадить не тільки ваш час, а й кошти.

                               
доставка капітальний ремонт квартири П44Т, p44 під ключ
Косметика від 2500 руб.за кв пол
Ретельний від 5000 СРза кв пол
Євроремонт від 7000 СРза кв пол
 

Особливості капітального ремонту 2-komnatnoj квартири р 44 і П44Т

 

пряжі тільки, ремонт dvuhkomnatnoj квартири серії П44Т predpolagaet дизайн розробка проекту.У ньому фахівці відображають побажання і переваги замовника, а також вибрані дизайнерські рішення з оптимізації простору квартири.Таким чином, кожен наш ремонт двокімнатної квартири серії П44Т отримує індивідуальний проект для реалізації.

 

Залежно від стану приміщень можуть розрізнятися обсяги і характер робіт, яких потребують ремонт двокімнатної квартири П44Т або п 44.Але можна виділити кілька загальних моментів у проведенні ремонту таких квартир:

 
     
  1. Як правило, стіни в таких квартирах не вимагають вирівнювання і штукарних робіт, а підлога має хорошу стяжку - за рахунок цього можна секонміть кошти на підготовчих роботах перед ремонтом двокімнатної квартири в будинку серії п 44 або П44Т.
  2.  
  3. Можливості для перепланування в таких квартирах обмежені: допускається тільки об'єднання ванної кімнати та туалету, приєднання площі балкона до прилеглої кімнаті, а також перенесення входу на кухню з коридору в кімнату.
  4.  
  5. При ремонті інженерних мереж в квартирах серій п 44 і П44Т найчастіше потрібна повна заміна сантехнічної розводки і перенесення розеток і вимикачів в оптимальні місця.
  6.  
  7. Високі стелі (2, 65-2, 75м) додають в ремонт двокімнатної квартири п 44 можливість установки абсолютно будь-якого декоративного стелі.
  8.  
 

Головна відмінність, яке має ремонт двокімнатної квартири П44Т - менші витрати на роботи, за рахунок високої комфортабельності серії і оптимальному розміщенні вентиляційного короба.

Похожие страницы: