Зробити Капітальний Ремонт Квартири

Як зробити капітальний ремонт квартири

Ви вирішили зробити капітальний ремонт квартири, вам слід очікувати кардинальних змін, можна сказати до новій квартирі.Так як даний ремонт здійснює не тільки звичайні оздоблювальні роботи, а й заміну електрики, сантехніки, стіни і стелі, двері і вікна за технологією сучасності.

 

Капітальний ремонт - це довгий і величезний процес, складається з оздоблювальних робіт і матеріалів високої якості.

 

В ремонт входять: перепланування стін, демонтажні роботи; зведення перегородок; демонтажні роботи; заміна електропроводки та комунікацій.Такий ремонт - це повне оновлення квартири.

 

Починаємо капітальний ремонт квартири

 

Необхідно заздалегідь скласти проект перепланування, так як ремонт передбачає повну зміну квартири.. Але це тільки в тому випадку, якщо ви маєте навички і збираєтеся робити ремонт самостійно.Якщо ви не знаєте, як робити капітальний ремонт, вам доведеться звернутися до фахівців.Проект, повинен включати в себе всі зміни, які ви припускаєте зробити, наприклад перенесення дверей, а також методи переноси.

 

Доведеться зробити виміри для оздоблювальних і будівельних робіт, скласти кошторис.Якщо ви збираєтеся торкнутися несучі стіни, вас варто отримати дозвіл на проведення цих робіт, для цього вам необхідно звернутися в спеціальні інстанції.Після складання плану або проекту, пора приступати до ремонту.

 

Капітальний ремонт квартири, як і будь-який вид ремонту, починається з брудних і складних робіт.При переплануванні в першу чергу відбувається демонтаж, потім вибудовуються нові стіни.Уже на першому етапі потрібно зробити заміну підвіконь і вікон, щоб не допускати під час опоряджувальних робіт пилу і бруду, що неприпустимо.Потім прибирають старе покриття стелі та стін. Щоб зняти емаль доведеться використовувати сталевий шпатель, далі зачистити наждачним папером.Змити побілку з вапна. Змочити шпалери і зняти шпателем.

Похожие страницы: