Як вибрати пластикову трубу для каналізації

Якщо в квартирі або будинку проводиться капітальний ремонт, то підвищену увагу слід приділити і домашньої каналізації. У недавньому минулому, при монтажі каналізаційних систем, переважно використовувалися добротні труби з чавуну, відмінного вже тим, що такий матеріал має більшу масу і слабку схильність до корозії. Враховуючи, що чугуніну досить важко протягувати по всьому житлу і далі підганяти до сифонів, наявними у будь-якого сантехнічного обладнання, то в наш час стали затребуваними пластикові труби.

Якими вони бувають?
Найдешевшими і, отже, поширеними, вважаються продукція зроблена з полівінілхлориду. Вони досить легко стикуються між собою, а їх збірка займає лічені години. Але потрібно враховувати, що час від часу для очищення системи від налиплого бруду або жиру всю каналізаційну систему прийнято промивати гарячою водою, температура якої наближається до 100 С. Якщо з чавунними трубами така промивка не викликає особливих проблем, то з ПВХ все йде складніше - вони можуть оплавитися і вийти з ладу. Але вихід є.

Для цього варто звернути увагу на труби з поліпропілену. Вони мають потрібну пластичність, легка вага і опірність до високих температур. І якщо на кухні буде матися сучасна посудомийна машина, на виході з якої спостерігається формений окріп, то відмінним рішенням виявиться покупка і установка пластикових труб виключно з поліпропіленового матеріалу. Сучасні каналізаційні труби з поліпропілену мають зовнішній діаметр 50 мм, товщину стінок 37 мм. На практиці це означатиме, що поліпропіленові труби чудово підійдуть до будь-яких типів сифонів, і не будуть «грати», як це раніше траплялося з тонкими трубами з ПВХ.


Збірка каналізаційної системи з пластика не викликає особливих проблем з боку замовника. Для цього потрібно спочатку купити матеріал потрібної довжини в будівельному магазині, і потім, використовуючи ножівку по металу, для нарізування в потрібні шматки. Як тільки все буде готово, то знімається застаріла каналізаційна система, встановлюються нові сифони (без цього ніяк, інакше відбудеться протечка в найближчому майбутньому), і відбувається протяжка пластикових труб по їх довжині. Всі види сучасних поліпропіленових труб мають спеціальні гумові прокладки, які не дозволяють «сірим» каналізаційні стоки просочуватися назовні. І встановивши таку систему у власній оселі і ретельно її протестувавши, можна буде вже сподіватися, що вона прослужить довгі роки без протікань або ремонту....


megaarchive.ru Играть в вулкан удачи - фантастическая и желаемая жизнь. Стать миллионером - легко!
Похожие страницы: