Прогини і перекоси опалубки позначаються при заливці

Прогини і перекоси опалубки позначаються при заливці міжповерхових перекриттів, хоча, як правило, вони не настільки критичні. Ще одна важлива проблема виникає, коли будинок здається без внутрішньої обробки, власники самі доводять свої володіння до розуму, буває, що деякі забувають при заливці стяжки підлоги робити додаткову звукоізоляцію. В результаті такої забудькуватості у сусідів «знизу» буде постійний тупіт над головою.

Також нікого не здивує, що є нюанси, які варто враховувати при ремонті в незалежності від типу будинку. Сучасний варіант розводки труб водопостачання передбачає наявність колекторного шафи, в якому розташовуються лічильники, фільтри і вентилі, що перекривають воду. З сантехнікою особливих премудростей немає, але якщо ви вирішили прибрати труби в стіни, прослідкуйте, щоб на що не обслуговують дільницях не було різьбових з'єднань.
Якщо будинок здавався з мінімальною обробкою то електропроводка, швидше за все, зажадає змін. З електропроводкою можна визначитися раз і назавжди, а от зі слабкострумовими кабелями (телефонні лінії, кабелем від мережі інтернет, проводи до датчиків сигналізації, кабелі аудіосистем) все складніше, тому що технології їх створення постійно розвиваються і потребують заміни. Також, рекомендується передбачити резервні кабель-канали, через які, при необхідності, можна провести дроти. Щоб зробити такий канал необов'язково свердлити монолітні стіни. Вам може допомогти пластикова гофротруба або кабель-канал прокладені вздовж стіни при заливці стяжки підлоги.


Узнай интересные советы и рекомендации по кулинарии на сайте 1001sovet.com
Похожие страницы: