Фото Ремонту Типових Квартир

Перепланування санвузла: фото до і після ремонту

Перепланировка санузла: фото до и послеПерепланування санвузла в квартирі - міра іноді вигадана, але найчастіше вимушена.Радянські архітектори багато чого зробили, щоб мінімізувати простір, що надається громадянам для задоволення санітарно-гігієнічних потреб.

 

А зараз ми, з нашими зрослими потребами, змушені жити в будинках, побудованих за їх куцим і не завжди розумним проектам.Залишається одне - перепланування санвузла та ванної кімнати, а заодно і прилеглої до неї території квартири.

 

Варіантів переробки санвузлів в типових житлових будинках безліч. Перепланировка санузла: фото до и послеДеякі з них ви можете подивитися на фото і порівняти інтер'єр і планування цих приміщень до і після переробки.

 

Як бачите, цілі перепланування санвузла в квартирі можуть бути абсолютно різними.Зупинимося на основних.  
Вам прийшла в голову думка про суміщення роздільного санвузла, т.е. об'єднанні ванної кімнати та туалету? Чому це бажання виникло, не настільки вже й важливо.Питання про таку переплануванні санвузла в панельних будинках виникає досить часто. Перепланировка санузла: фото до и после Але перш, ніж втілювати свою ідею в життя задумайтеся про три речі.

 

Перепланування санвузла суміщенням означає злам перегородки, а значить необхідність отримання дозволу від БТІ на виробництво таких робіт.Коригування поверхового плану багатоквартирного будинку - процедура болісна, що вимагає маси узгоджень і оформлення пакету документів.Крім того, за всі послуги держорганів і залучених комерційних структур доведеться платити чималі гроші, і від цих «послуг» ви нікуди не дінетесь.

 

За самовільне перепланування роздільного санвузла вас спочатку оштрафують отак тисячі на дві, а якщо ви не встанете на легальний шлях, можуть просто виселити з квартири.На всякий випадок нагадуємо, що навіть переміщення сантехнічного обладнання (ванна, унітаз) вважається зміною планувального рішення приміщення та потребує погодження з органами технічного нагляду.

 

Оскільки будь перебудова апріорі припускає зміну положення основного обладнання та відповідну розводку трубопроводів, слід своєчасно внести нові планувальні рішення в узгоджувальну документацію.
Злам перегородки, перестановка устаткування, виконання вимог по гідроізоляції приміщень - заходи дорогі.Виконувати такі роботи можуть тільки фахівці, що мають відповідні ліцензії на проведення спеціалізованих будівельних і сантехнічних робіт.


Популярные автоматы на http://treasury-island.com слоты характеристики слотов, множители.
Похожие страницы: