Ремонт Чернової Квартири Своїми Руками

Начальные этапы ремонта квартиры с черновой отделкой, советы и правила

remont-kvartiry

remont-kvartiry-s-chernovoj-otdelkojЦілком зрозуміле бажання заощадити і почати життя в новій квартирі з чистого аркуша часто призводить людей до вирішення купувати, як кажуть, «чорнові квартири». Придбаний бетонний мішок лише з натяжкою підходить для високого звання квартири, оскільки, як правило, в ньому є лише стіни, стелю, підлогу і далеко не завжди засклені вікна. Після подібного придбання відкривається перспектива довгого ремонту і світлі надії на щасливе життя в цьому приміщенні, яке колись стане затишною квартирою.

Як же краще вчинити в такій ситуації, щоб максимально скоротити терміни майбутнього ремонту і зробити його так, щоб залишилися кошти на придбання меблів і майбутню щасливу життя? Візьмемо на себе сміливість і дамо кілька вже перевірених на практиці порад про те, з чого ж краще почати ремонт квартири з чорновою обробкою.

Як відомо, великі справи не терплять суєти. Ремонт чорновий квартири - це теж велика справа вашого життя, до якого потрібно підійти цілком обдумано. Час на подібне обдумування вам надає саме життя, оскільки вашого нового будинку доведеться пережити період усадки, що триває, як правило, року два, під час якого серйозний капітальний ремонт робити просто не рекомендується. Якщо ж ви поспішіть, то за свою поспіх будете покарані тріщинами на стелях і стінах, які неминуче з'являться після поспішного ремонту.

В очікуванні того моменту, коли ваша нова квартира дозріє для того, щоб в повній мірі прийняти той вид, який ви хочете в ній бачити, слід набратися терпіння і обмежитися косметичним ремонтом економ-класу.

Обміркувати і розпланувати

У міру наближення терміну ремонту слід скласти детальний план квартири, позначивши на ньому місця розташування всього устаткування і меблів. Подібний підхід дозволить прийняти рішення щодо розташування вимикачів і, що найголовніше, розеток, настінних і стельових світильників і т.д. - Руйнувати бетонні стіни під проводку, заняття клопітка і запилене.

Також ще до початку робіт слід визначити типи і розміри міжкімнатних дверей, місця, де буде встановлюватися сантехнічне обладнання, типи підлогового покриття, оздоблення стелі та стін. Обміркувавши і прорахувавши всі ці моменти, ви зможете намітити етапи проведення ремонтних робіт і кількість матеріалів, які необхідно закупити.

Похожие страницы: