Зробити Ремонт в трикімнатній квартирі

Мужчина подарил трехкомнатную квартиру многодетной семье из Украины взамен ...

Чоловік подарував трикімнатну квартиру багатодітній родині з України замість зруйнованої Церемонія передачі ключів від трикімнатної квартири відбулася минулого понеділка в Ростові, у дворі особняка на вулиці Мінаєва, який майже три місяці тому став неофіційним тимчасовим пунктом розміщення українських біженців.


Нагадаємо, ростовський меценат, адвокат, голова опікунської ради ГУФСІН по РВ Ігор Греков ще на початку літа пустив в свій порожній будинок людей, які бігли від війни. Все почалося з однієї сім'ї, зараз в триповерховому будинку проживає 109 українців. Їм допомагає не тільки господар особняка, але і його друзі-волонтери: медики, психологи, юристи і менеджери. Одні знаходять потрібних докторів, інші виручають з роботою, треті допомагають зняти житло, четверті привозять від благодійників продукти харчування і одягу (подробиці читайте на сайті «Комсомолки»). Волонтери кажуть, що їх головне завдання - допомогти громадянам України адаптуватися, прийти в себе від війни, а вже потім ті повинні прийняти рішення - залишитися в Росії або виїхати назад додому.


- Думка подарувати квартиру прийшла, коли ми стали думати про долю людей, будинки яких зруйновані і яким повертатися, по суті, нікуди, - розповів меценат Ігор Греков. - Взяти, приміром, сім'ю Маргарити і Сергія з Луганської області, які у нас живуть вже більше двох місяців. У них п'ятеро дітей, двоє з яких - інваліди. Вони навіть не в змозі знімати квартиру, а у мене є така можливість, чому б не допомогти?


Почему нужно есть гранат каждый день - 5 причин публикует сайт http://Radymo.com.
Похожие страницы: