Бюджетний Ремонт однокімнатної квартири

Недорогий ремонт однокімнатної квартири

Як я вже говорив раніше, бюджетний або економ ремонт відрізняється від інших видів простотою рішень.

 

І тут було все просто - вирівнювання поверхонь, шпалери, лінолеум, стінові панелі ПВХ в ванній і туалеті, плитка на підлогу у ванній, туалеті, і на балконі. Двокімнатна квартира Загальна площа 43 кв.м., матеріалів пішло небагато, 15 мішків Ротбанда, пару Фугена, і два ровнителя, в загальній складності чорнових і лицьових матеріалів, включаючи лінолеум, кухню і її збірку, аксесуари, пішло 118 тис.За роботу - 128 тис. Разом, ремонт обійшовся в 246 тисяч рублів, термін ремонту 25 днів.

 

Однак, можна було б ще знизити вартість ремонту, так кухонний «фартух» з ламінованого аркуша МДФ можна було замінити на пластиковий або навіть поклеїти шпалери, що миються, економія склала б близько 1000 рублів; стінові панелі у ванній і туалеті теж замінити на шпалери, економія залишила б близько 5 тис.руб .; і по дрібниці набереться 2-4 тисячі, і тозі вартість ремонту могла скласти 115-120 тис.рублів.

До стандратною розводці електромережі від забудовника були додані розетки на кухні, в тому числі під телевізор біля вхідного отвору, у вітальні по всіх чотирьох кутах, зроблено висновок на світильник на дзеркалі у ванній, і на роутер в передпокої.Вита пара проведена в дальній кут вітальні і на можливу установку роутера в передпокої, а також антенний кабель на кухню і на ймовірне місце установки телевізора у вітальні.
Похожие страницы: