Оздоблювальні матеріали при ремонті квартири

Оформляючи свою квартиру, Ви можете вибрати як щодо традиційні способи її обробки (наприклад, шпалери або фарбування стін, ламінат, ковролін або паркет на підлозі, побілені або натяжні стелі), так і більш екстравагантні варіанти (пробкові та наливні підлоги, тканинне покриття стін) . Якщо натуральний матеріал Вас не влаштовує, але подобається за зовнішнім виглядом (наприклад, Ви хотіли б покласти паркет, але Вас не влаштовує, що він може жолобитися від вологи і вимагає спеціального догляду), його можна замінити керамічною плиткою під дерево, яка позбавлена ці х недоліків.


Один з найбільш універсальних оздоблювальних матеріалів - звичайно ж, шпалери. Вони бувають самих різних кольорів і фактур, дають можливість безмежних експериментів з інтер'єром, вписуються в багато стилі. Крім того, вони відносно недорогі, а миються варіанти - ще й практичні.

Декоративна штукатурка - куди менш поширений матеріал, зате дозволяє створювати дуже цікаві ефекти. За рахунок вкраплень волокон, фрагментів слюди і дрібних камінчиків вона створює дивно об'ємний ефект. За допомогою декоративної штукатурки стіну можна зробити схожою на зморшкувату кору дерева або створити мозаїчний ефект.
Фарба дозволяє втілити в життя практично будь-яку кольорову фантазію, вона незамінна для створення сучасних інтер'єрів. Одна з особливостей - якість чорнової обробки для подальшого покриття стін фарбою повинно бути ідеальною, інакше вона буде пузиритися або розтріскуватися.
Стінові панелі впишуться далеко не в будь-який інтер'єр. Зате вони будуть відмінним виходом як оздоблювальне покриття для прихожих і балконів. Також вони замаскують будь-які дефекти на стінах.


Поможем вам заказать стройматериалы харьков помогут наши специалисты.
Похожие страницы: