Ідеї ​​Ремонту трикімнатній квартирі

Интересные идеи ремонта трехкомнатной квартиры

Варианты ремонта трехкомнатной квартиры.Идеи ремонта трехкомнатной квартиры

Пример ремонта трехкомнатной квартиры.

Може скластися враження, що найскладнішими є проекти ремонту однокімнатних квартир. У той же час фахівці стверджують, що кожен проект ремонту має свої нюанси і особливості, вимагає індивідуального підходу. Отже, ремонт трикімнатної квартири ...

Хто в теремочке живе? Приклад ремонту трикімнатної квартири.

Всі ідеї ремонту трикімнатної квартири необхідно прив'язувати до складу сім'ї. Якщо для одинака або пари без дітей об'єднання кімнат в студію буде оригінальним і стильним рішенням, то для сім'ї з дітьми таке планування стане кошмаром. Для сім'ї, де ростуть два хлопчика або дві дівчинки, трикімнатна квартира логічно поділяється на дитячу кімнату, спальну батьків і вітальню. Якщо ж діти різностатеві, доведеться створювати дві дитячих та шукати інтер'єрне рішення третьої кімнати, якій доведеться поєднувати функції спальні і вітальні.

Що з чим поєднувати?

Приклади ремонту трикімнатної квартири в портфоліо студій інтер'єрного дизайну показують, що ідея об'єднання маленьких кімнат в комфортний життєвий простір не втрачає популярності. Які приміщення підлягають об'єднанню в першу чергу, якщо виключити варіант квартири-студії?

Кухня із суміжною кімнатою. Об'єднання може бути повним (знесення стіни), за допомогою арочного проходу або заміни ділянки стіни на барну стійку. Вдалий варіант для тих, хто часто приймає гостей і влаштовує вечірки.

Дві суміжних кімнати. Компромісний варіант для любителів вільного простору, не готових пожертвувати можливістю усамітнення. Ізольована кімната стає спальної, робочим кабінетом або майстерні.

Туалет і ванна. Таке об'єднання стало класикою, оскільки дозволяє створювати одне досить зручне приміщення замість двох катастрофічно маленьких.

Слабка ланка

Якщо не брати до уваги сучасні покращене планування, то деякі проблеми в проектуванні житлових приміщень можна назвати характерними, тому ідеї ремонту трикімнатної квартири від професійних дизайнерів враховують ці особливості.

1. Довгий вузький коридор

Більшість планувань трикімнатних квартир - це довгий і вузький, вкрай незручний коридор. Вирішити проблему за допомогою підбору меблів виходить далеко не завжди. На щастя, існують варіанти ремонту трикімнатної квартири, які здатні звернути недолік в гідність.

Похожие страницы: