Керамічна плитка відмінно підходить для приміщень з високою вологістю

Керамічна плитка відмінно підходить для приміщень з високою вологістю і тих, де часто проводиться вологе прибирання - це справжній порятунок для кухні або ванної. Це покриття дозволяє зробити красиве декоративне оформлення, сумісний з багатьма сучасними стилями.
Паркет. Одне з найдорожчих і стильних покриттів, яке при дбайливому догляді прослужить дуже довго. Незважаючи на це, має багато недоліків - зокрема, легко дряпається і погано протистоїть дії води.


Камінь. Зазвичай каменем оформляють холи або великі вітальні. Це вимогливий до дизайну матеріал, який, тим не менш, у відповідному оточенні може виглядати чудово.
Лінолеум. Бюджетний варіант, який користується стабільною популярністю, незважаючи на появу багатьох сучасних видів покриттів. Він володіє широкою гамою кольорів, стійкий до зовнішніх впливів, не надто вицвітає з часом і не горюча. Тим не менш, лінолеум не дуже стійкий до коливань вологості і з часом може жолобитися.
Ковролін. Це покриття забезпечує прекрасну звукоізоляцію і володіє безліччю колірних варіацій. Незважаючи на це, у ковроліну багато недоліків - він не надто зносостійкий і без постійної прибирання швидко перетворюється в мішок.


Ламінат радує багатством візерунків і красою поверхні, його фактура відмінно виглядає і у вітальні, і в холі, і в кухні. Головний його недолік - це необхідність вкрай ретельної чорнової обробки підлог - якщо вони вирівняються неідеально, то ламінат не ляже. Крім того, він погано забезпечує ізоляцію від шуму.
Пробкові підлоги - дуже приваблива новинка, яка чудово виглядає в етнічних інтер'єрах. Пробкові підлоги дуже красиво виглядають, забезпечують прекрасну звукоізоляцію, але на них можуть залишатися вм'ятини від ніжок меблів.


Оздоблювальні матеріали будуть служити Вам не один рік, тому варто заздалегідь продумати, що саме Вам підходить, щоб потім не виникала потреба в додатковому міні-ремонті квартири, якщо щось не припало до душі.


Котлы тенко здесь еще больше.
Похожие страницы: