Однокімнатні Квартири Ремонт Фото

Советы по дизайну в однокомнатной квартире: как сделать его компактным, но функциональным

Дизайн проект однокомнатной квартиры

Психология цвета в интерьере

Якщо мова йде про власне житло, то, як правило, людина мріє про власний будинок, в якому можна розмістити все найнеобхідніше. Однак така розкіш для багатьох жителів нашої країни залишається недоступною, тому доводиться миритися з тим, що є. Саме правильний дизайн однокімнатної квартири допомагає скрасити недоліки скромного по площі житла і підкреслює його гідності. Інтер'єр однокімнатної квартири спрямований на збільшення її функціональності, створення унікального стилю при збереженні затишку і краси.

Разом з тим потрібно підкреслити головна перевага такої квартири - відсутність зайвих предметів. Дизайн-проект являє собою єдине рішення для кухні, ванній, житлових кімнат, коридору.

Психологія кольору в інтер'єрі Планування і розширення простору

Якщо ви хочете, щоб інтер'єр однокімнатної квартири був максимально ефективним, то краще починати з планування житлової площі, щоб враховувати кожен квадратний сантиметр і максимально корисно його використовувати.

Докладний план складається з тієї меблями, яка вже у вас є. Якщо мова йде про меблі в однокімнатній квартирі, то в майбутньому туди потрібно брати лише ту, без якої неможливо жити. Вона повинна бути не громіздка і функціональна.


Головним завданням для однокімнатної квартири є візуальне розширення існуючого простору. Коли в житловому приміщенні проживає не одна людина, то це завдання стає набагато складніше виконувати. Псхологія кольору в інтер'єрі Від грамотної організації простору квартири буде залежати комфортність проживання сім'ї та повноцінність її існування.
У цьому вам може допомогти відео, в якому показано один із прикладів функціонального дизайну:
Кольорова гама

Створюється інтер'єр 1 кімнатної квартири з правильного підбору кольорової гами, яка відіграє найважливішу роль - аксесуари з меблями знаходяться на другому плані.

Потрібно грамотно підійти до колористическому рішенням, адже саме кольору чинять психологічний вплив на проживає у невеличкій квартирі людини. Вплив кольору використаного в інтер'єрі на психологію людини показано на фото:

Для забезпечення розслаблюючого ефекту радять вибирати коричневий або блакитний колір. Таблиця поєднання кольорів в інтер'єрі Те ж саме можна сказати про блакитному або зеленому кольорах.

Жовті стіни позитивно діють на нервову систему, зміцнюючи її і приносячи радість домочадцям.

Як відомо, червоний колір і його відтінки будуть порушувати власника квартири, але швидко втомлять.

Хоча рожевий колір також заспокоює людський організм, з ним радять бути напоготові, оскільки іноді він викликає занепокоєння і агресію.

Радять зупинити свою увагу на зеленому, пісочному або кремовому кольорі.

Далі до кольору стін підбираються штори. Для вдалого комбінування відтінків рекомендуємо вам користуватися цією таблицею по поєднанню кольорів в інтер'єрі:

вибір меблів

Наступний етап - правильний вибір меблів, яка підкреслює обраний спочатку дизайн інтер'єру однокімнатної квартири.

Похожие страницы: