Ремонт Квартири з Чого Почати

Последовательность проведения ремонта квартиры

Послідовність проведення ремонту квартири. З чого почати ремонт?

Перед проведенням ремонту в квартирі завжди виникає нетривіальне питання з чого почати? З чого починати ремонт квартири? В першу чергу в новій квартирі, якщо придбали житлоплощу в новобудові або переїхали на нове місце, заздалегідь вирішивши все переробити на свій лад, необхідно пожити якийсь час. Це розумно зробити, перш за все, для того щоб визначити, де і яка меблі повинна розташуватися (зайняти своє місце) в квартирі для досягнення відчуття оптимального комфорту. 

Продумати де «поселяться» Ваші речі - одяг, побутова техніка, негабаритні приналежності, які не вмістяться в звичайний шафа. Спробуємо, уявити собі як буде виглядати планування Вашої квартири. Візьмемо аркуш паперу, виміряємо кожну з кімнат, і накреслив план приміщення, враховуючи всі деталі - прорізи, перегородки, двері і вікна. Потім на іншому аркуші намалюємо меблі, яка буде стояти в квартирі, і акуратно виріжемо, макети ножицями. Після даної творчої операції наклеїв паперові макети на загальний план, розставивши її, так як Вам бачиться найбільш вдалим варіантом.

 Після варто визначитися з дизайном за своїм баченням і на який бюджет можна розраховувати, прикинувши ціни в будівельному супермаркеті. З чого ж почати? Потрібно починати з самих невдячних, «брудних робіт» і виконати їх, таким чином, щоб не повторювати ці роботи двічі. До таких робіт будуть ставитися: вирівнювання стелі, стін і бетонних підлог, підведення нової електропроводки і установка прихованих електричних розеток, монтаж міжкімнатних дверей і вікон, заміна опалювальних приладів, а так само інші оздоблювальні роботи, при яких потрібно буде довбати, свердлити, шпаклювати, штукатурити, замазувати цементним розчином.


- Можна починати з електромонтажних робіт. Головне визначитися, де поставити додаткові розетки, попередньо зробивши під них підводку дроти. На кухні, було б не зайве встановити побільше розеток, адже там буде розміщуватися побутова техніка (холодильник, газова або електрична плита, кухонна витяжка, пральна машина (її потрібно з'єднувати трьох жильним проводом, для заземлення), мікрохвильова піч, телевізор, кухонний комбайн і т . Д. Якщо буде, проводиться заміна радіаторів, системи опалення, то варто подумати, де будуть вестися зварювальні роботи, при яких з'явиться багато сміття, необхідно також забезпечити приміщення від загоряння.

Похожие страницы: