Поетапний Ремонт Квартири Своїми Руками

Как провести ремонт ванной комнаты своими руками

Ванная в зеленых тонах

Якщо ви вирішили робити ремонт ванної своїми руками, то в першу чергу необхідно точно визначитися, який вид ремонту буде проведений. У тому випадку, якщо рішення було прийнято на користь капітального ремонту, то доведеться повністю звільнити ванну кімнату від всіх сантехнічних приладів, демонтувати водопровідні та каналізаційні труби і видалити стару керамічну плитку. Зазвичай змінюють і вхідні двері.Ванная в желтых цветахиЩоб правильно підійти до проведення всіх стадій ремонтних робіт, необхідно в першу чергу визначитися з сантехнікою, яка буде встановлена. Для цього її потрібно вибрати і придбати, або зняти габаритні розміри кожного приладу, особливо це відноситься до зливним отворів. Все це робиться з однією метою - точно встановити сантехніку. А це можливо тільки при точній розмітці проходження комунікаційних систем. Кладемо плитку на стіни Кладем плитку на стеныПравильний висновок водопровідних і каналізаційних труб - це запорука точного підключення сантехнічних приладів, яка відіб'ється на естетичних і економічних показниках.

заміна труб

Наступний етап - заміна труб. В даний час сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує чималий вибір труб для води і каналізації. Але фахівці рекомендують вибирати пластикові труби, які мають високі фізико-технічними і експлуатаційними характеристиками. Їх з'єднання виробляється способом зварювання, коли дві труби нагріваються до певної температури і з'єднуються.

Багато обивателів вважають, що виробляти таку зварювання можуть тільки професіонали, які мають деякими знаннями і навичками. Ванна в жовтих цветахі Все правильно, але відзначимо, що навчитися робити монтаж пластикових труб можна буквально за одну годину. Тут важливо мати в наявність деякі інструменти і величезне бажання. Інформацію з укладання пластикових труб можна знайти в Інтернеті, а так само і на нашому сайті. Як виявляється, цей процес простий і легкий, і зробити його своїми руками не проблема.

Те ж саме відноситься і до каналізаційних труб. Правда, технологія їх монтажу разюче відрізняється від монтажу труб водопровідних. Вони збираються як конструктор, з'єднуючись між собою патрубковим способом з використанням спеціальних гумових ущільнювачів у вигляді кілець. Це досить надійне з'єднання, яке прослужить не один рік.


lasertools.com.ua
Похожие страницы: