Як знайти підрядника для ремонту

Перед початком ремонту в квартирі або заміському будинку багато власників намагаються розібратися якщо не в тонкощах будівельно-оздоблювальних робіт, то хоча б в загальних рисах. Серед основних питань на першому етапі:
як знайти відповідального підрядника для ремонту;
кого найняти - бригаду або фірму?

Купить все для ремонтных и строительных работ Вы можете на https://stroytorg.zp.ua/, здесь Вас ждет широкий выбор материалов и приятные цены.

Вся справа в тому, що багато початківці ремонт довіряються компаніям або приватним майстрам, по суті - стороннім особам, головна зацікавленість яких полягає в отриманні доходів за рахунок надання будівельних послуг. Добре, коли є до кого звернутися за порадою друзів або позитивним відгуками від хороших знайомих, а якщо ні? Адже ні для кого не секрет сьогоднішнє ставлення чималої кількості «бригад», «фірм» до показника якості, яке в більшості випадків залишає бажати кращого.

Кого найняти - компанію або приватну бригаду? Тут однозначної відповіді немає. У тому чи іншому випадку є свої плюси і вельми вагомі мінуси. При укладанні договору з фірмою замовник може розраховувати на тверді юридичні гарантії на якість виконуваних робіт. При наймі же приватних майстрів ремонт квартири обійдеться в середньому на 20-30% дешевше, ніж у компанії. Але у випадках виявлення будь-яких недоліків після завершення робіт змусити приватників усунути недоробки буває часом проблематично.


З іншого боку, якість обробки при роботі з будівельною фірмою (навіть досить відомої і з солідним офісом) залежить від тих же приватних майстрів, які працюють в організації за наймом, де з відомих причин присутня так звана "кадрова текучка". Часто буває так, що вчора репутацію фірми піднімали дійсно класні професіонали, зміст яких, до речі, коштує чималих грошей, а сьогодні замість них напружуються "любителі". Як підсумок - нескінченні переробки і доробки, вимотують нерви і віднімають час від замовників.

Перевірка приватних підрядників
У такому випадку для вас головні поради: в процесі попередніх бесід з передбачуваними підрядниками поцікавтеся між справою, наприклад, про послідовність етапів ремонту квартири, правилах монтажу електропроводки або методах укладання того ж лінолеуму, про особисту точку зору на плановані вами до використання будівельні та оздоблювальні матеріали . Не соромтеся також задавати питання по загально тематиці. Також дуже бажано подивитися попередні виконані роботи.

Запропонованими методами можна з'ясувати рівень підготовленості і кваліфікацію виконробів, робітників, убезпечити себе від псевдомайстрів і інших неприємностей. Звичайно, ступінь певного ризику все ж залишається, але наявність різнобічних професійних знань у підрядників каже, як правило, на користь присутності серйозної практики.

Похожие страницы: