Як покрити лінолеумом підлогу з дерева

Для того, щоб покрити новий дерев'яна підлога лінолеумом, потрібно використовувати спеціальну мастику. Мастику цю можна купити в будь-якому магазині строітельнихматеріалов, але якщо є час і бажання, то її можна виготовити самому.

Правильным решением будет купить линолеум цена Киев Эпицентр доступна, а благодаря широкому выбору Вы можете осуществить свои дизайнерские идеи.

Рецепт її виготовлення не так вже й складний. Беремо сухий мелений крейда і змішуємо його з портлендського цементом. Коли ця суміш придбає консистенцію однорідного порошку, в неї вливають оліфу і також ретельно перемішують. Пропорції інгредієнтів такі: крейда - 47%, цемент - 17%, оліфа - 36%. Не рекомендується класти лінолеум на недостатньо просохлої підлогу, інакше під впливом виходить вологи він швидко вздуется і почне відшаровуватися, а часто навіть і рватися. Для того щоб визначити вологість дерев'яної підлоги, можна покласти на нього шматок цигаркового (або будь-який фільтрувальної) паперу, на папір - лінолеум, і все це залишають під вантажем на 2-3 дня. Якщо після закінчення цього терміну папір не стане вологою, а підлогу під нею не потемніє, то можна приклеювати до нього лінолеум.


Для початку якомога ретельніше покриваємо підлогу оліфою і висушуємо. Потім на нього також ретельно, тонким шаром, наносимо приготовлену мастику і кладемо лінолеум. Листи кладуться впритул, щільно притискаючи до підлоги і розгладжуючи. Слід зазначити також, що для глифталевого або поліхлорвінілового лінолеуму мастику потрібно готувати за іншим рецептом. Робиться це так: спочатку в бензині розчиняють каніфоль, потім розігрівають бітум і в нього виливають отриманий розчин. При цьому не поспішаючи додають оліфу, одночасно все це ретельно перемішуючи. Пропорції: бітум 55%, бензин 25%, каніфоль 15% і оліфа 5%.

Похожие страницы: