Вибір матеріалу для утеплення стін

Дуже часто власники приватних будинків замислюються про утеплення свого житла, щоб уникнути непотрібних втрат при обігріві житлового приміщення. Як правило, на цьому етапі стикаються з кількома запитаннями:

Для утепления стен дома или квартиры, упить экструдированный пенополистирол по доступной цене в Киеве вы можете в супермаркете строительных материалов "Стандарт".

Як правильно утеплити будинок?
Які матеріали для утеплення краще використовувати?
Яке вибрати утеплення зовнішнє або внутрішнє?
Скільки утеплення коштуватиме?

На всі ці питання вам допоможуть відповісти фахівці з продажу та утеплення споруд. Широке застосування отримала тришарова сендвіч панель.
Переваги зовнішнього утеплення
При зовнішньому утепленні фасаду і стін будинку не зменшується площа внутрішніх приміщень споруди, продовжується термін служби несучої конструкції, запобігає обмерзанню та охолодження стін. Крім того при зовнішньому утепленні не змінюється навантаження на фундамент будівлі.

Якщо використовувати внутрішню теплоізоляцію, то ви повинні бути готові до того, що стіни будуть промерзати, між стіною і шаром утеплювача буде утворюватися конденсат і накопичуватися волога, а це веде до руйнування несучих стін, утворення цвілі, грибка і постійної вогкості в приміщенні. Зібралася волога всередині утеплювача не висихає навіть при високих зовнішніх температурах. У цьому випадку між стіною і теплоізоляцією утворюється зона конденсації вологи і пара, яка не здатна висохнути або зникнути.

Матеріали, використовувані для утеплення
Сучасна промисловість з виготовлення теплоізоляційної продукції пропонує широкий асортимент товарів:
мінеральна вата;
скловата;
пінополістирол;
сендвіч-панелі.

Мінеральна вата
Утеплювальні панелі з мінеральної вати мають волокнисту штучну мінеральну структуру з синтетичними сполучними елементами. Такий вид утеплювача вогнетривкий і вологостійкий, не псується в умовах вогкості і стійкий до різних бактерій і грибків. Вона досить проста в монтажі. Мінусом такого утеплення є те, що крізь неї не проникає повітря, стіни не «дихають».

Скловата
Структура утеплювача зі скловати схожа на структуру мінеральної вати, але скловату виробляють з відходів скла, і має схожі властивості. При роботі з таким видом матеріалу слід суворо дотримуватися правил техніки безпеки.


Пінополістирол
Цей матеріал в народі називають пінопластом. Він буває двох видів: екструдований і експандованих.

Екструдований пінополістирол - це дрібнозернистий пінопласт, а експандованих - крупнозернистий. Всі види пінополістиролу мають хороші теплоізоляційні характеристики і вологостійкий, але потрібно пам'ятати, що він горючий і чутливий до механічних пошкоджень.

Похожие страницы: