Вартість будівництва покрівлі в Росії


Надійному дому - надійна дах! Будівельна компанія «Західний Дім», Вартість будівництва покрівлі в Москві і Санкт-Петербурзі зводить якісні заміські будинки і котеджі в Москві, Підмосков'ї, Санкт-Петербурзі і Ленінградській області, приділяє особливу увагу завершальним етапам будівництва, що надає закінчений вигляд всій будівлі, в тому числі - спорудження даху Вашого будинку.

Від грамотного розрахунку перекриттів, кроквяної системи, і вибору покрівельного матеріалу буде залежати і те, як дах буде виглядати з боку, і то, як вона поведе себе в процесі експлуатації. Покрівельний матеріал - це найдорожча частина даху, тому почати треба з нього.

Види покрівельного матеріалу:

Металочерепиця
композитна черепиця
М'яка (гнучка) черепиця
Натуральна черепиця:
- керамічна
- Цементно-піщана
Експлуатована покрівля

Ціна будівництва покрівлі буде прямо залежати від типу покрівельного матеріалу, від форми конструкції даху (плоска або скатна), і від того, як буде використовуватися простір, утворене під дахом (горище або мансарда).

Розрахунок вартості будівництва покрівлі і перекриттів проводиться одночасно з розрахунком вартості будівництва котеджу цілком. Якщо за цю справу беруться професіонали, то розрахунок буде оптимальним: всього вистачає, зайвого не залишається, і якщо щось можна заощадити без шкоди якості - економія тут доречна.

Вартість монтажу покрівлі збільшується пропорційно складності виконуваних робіт. Плоскі дахи не користуються великою популярністю в заміському будівництві, вони робляться із залізобетону, поверх якого укладаються паро-, тепло- та гідроізоляційні шари, щоб захистити дах від примх погоди. Похилі даху діляться на 1, 2, 4-хскатние, шатрові і складні. У цьому випадку, основу даху складають розташовані під нахилом крокви, поверх чого укладається покрівельний «пиріг», який куховарить з покрівельного матеріалу, утеплювача, гідро- і пароізоляційних шарів.

Залишити заявку на розрахунок будинку

Нижче ми наводимо приблизну вартість будівництва покрівлі з різних будівельних матеріалів.

Вартість будівництва покрівлі з металочерепиці

Як говорить за себе сама назва, металочерепиця виготовляється з металу, найчастіше - це покрівельна Вартість будівництва покрівлі з металлочерепіцисталь. Всі знають, що залізо дуже вразливе до погодних умов, тому його зверху покривають тонким полімерною плівкою, надаючи такий черепиці різний відтінок кольору.

     

Сегодня множество людей интересуется шкафами-купе по всей России. Но заказывать шкаф-купе недорого реомендуется только через интернет с гарантией и со скидкой 5% для льготной категории граждан.


У металочерепиці є цілий ряд переваг, таких як: міцність, легкість (5 кг на 1 кв. М.), Простота установки, довговічність, стійкість до перепадів температур і доступна ціна. Залежно від товщини листа, його оцинковки, грунтовки і полімерного покриття, вартість такого покрівельного матеріалу становить від 200 рублів за кв. метр до 500 руб / м2.

При цілісності полімерного покриття металочерепиця прекрасно переносить спеку, холод і вогкість. Завдяки всім своїм перевагам, цей тип покрівлі міцно зайняв лідируючі позиції на ринку будматеріалів.


Дізнатися вартість будівництва метталочерепіци
Вартість будівництва покрівлі з композитної черепиці

Спроби усунути недоліки металочерепиці (іржа при пошкодженні полімерного шару, висока тепло- та Вартість будівництва покрівлі з композитної черепіциелектропроводность, погана шумоізоляція) привели до створення нового покрівельного матеріалу - композитної черепиці. Така черепиця має багатошарову конструкцію. Залізна основа спочатку покривається антикорозійним шаром з сплавів алюмінію, кремнію і цинку, а потім шаром, що містить кам'яні (гірський базальт) або мінеральні гранули. Такий шар надає композитної черепиці неймовірне схожість з натуральним виробом. І завершує все це шар глазурі з акрилового полімеру.

Гірський базальт підвищує якісні характеристики композитної черепиці відразу за декількома пунктами: поліпшується шумоізоляція, знижується теплопровідність, і крім цього, базальт не вигоряє на сонці, тому Ваша дах буде виглядати, як нова протягом довгих років.

За якість, як відомо, треба платити. Тому композитна черепиця коштує дорожче металевої. Залежно від внутрішнього змісту, ціна на композитну черепицю становитиме від 700 рублів за м2.

Дізнатися вартість будівництва композитної покрівлі
Вартість будівництва м'якої покрівлі

Це найбільш дешевий вид покрівлі, тому у нього не бракує в шанувальників. Однак, необхідною умовою Вартість будівництва покрівлі з м'якої черепіципрімененія такого покрівельного покриття є високий кут (≥ 110) ухилу ската даху. Різноманітність форм гнучкої черепиці дозволяє покривати дахи будь-якої складності.

Основу м'якої черепиці становить картон або скловолокно, покрите спеціальними полімерно-бітумними сумішами. У порівнянні з іншими видами покрівлі, особливої міцності тут немає, але якщо її спеціально не псувати, то гнучка черепиця послужить Вам вірою і правдою 20-25 років. Укладається він на листи фанери або OSB. Це дуже хороший варіант для заміських дач і котеджів.

М'яка покрівля - прекрасний ізоляційний матеріал. При малій вазі, вона захищає будинок від спеки та холоду, шуму і вологи. Вартість такого матеріалу варіюється від 200 руб / м2 до 700 руб / м2.


Дізнатися вартість будівництва покрівлі з м'якої черепиці
Вартість будівництва покрівлі з натуральної черепиці

Натуральне - воно і є натуральне. Хоча сучасні покрівельні матеріали часом мають кращі Вартість будівництва покрівлі з натуральної черепіцихарактерістікі (легше, міцніше і т.д.), інтерес до натуральних виробам анітрохи не слабшає. Підвищеним попитом користується глиняна черепиця, але зустрічається і цементно-піщана.

Для виробництва черепиці підходить тільки спеціальна гончарна глина. Після випалу виріб стає настільки міцним, що служить століттями. Але наявність домішок або повітря в глиняній масі, може привести до того, що в процесі виготовлення в черепиці можуть утворитися порожнечі, які потім мають властивість перетворюватися в щілини, скорочуючи термін служби покрівлі. В даний час в глиняну суміш додають спеціальні пластифікатори, готова черепиця може бути покрита шаром глазурі, але все одно за якість відповідає виробник.

Вартість натурального покрівельного покриття складає:

керамічна - від 800 руб / м2 до 2000 руб / м2

цементно-піщана - від 700 руб / м2 до 1500 руб / м2

Натуральна черепиця володіє дуже високими щумо-, електро-, теплоізоляційними властивостями, стійка навіть до сильних поривів вітру та сейсмічних впливів, не вигорає, не деформується, не утворює конденсату.

Дізнатися вартість будівництва-покрівлі з натуральної черепиці
Вартість будівництва експлуатованої покрівлі

Під експлуатованої покрівлею розуміється тип плоского даху, тераси або балкона, який буде цілий рік використовуватися в якості відкритого майданчика. При правильному облаштуванні, такий майданчик стає чудовим місцем для відпочинку.

Експлуатована покрівля - це складна інженерна задача, яка не прощає помилок. Тут враховуються підставу, пароізоляція, утеплення, похилоутворюючих шар, гідроізоляція і фінішне покриття, яке можна зробити будь-яким, навіть натурально-зеленим. Ціна експлуатованої покрівлі становить від 1000 рублів за м2.

Ми привели Вам середні ціни по покрівельних матеріалів. Але перш, ніж крити дах, будівельникам необхідно зробити стелю, а в багатоповерховій будівлі їх - декілька. Роль статі-стелі грають перекриття, які можна розділити на надцокольние (підвальні), міжповерхові і горищні.


Види перекриттів:

Монолітне залізобетонне перекриття (160 мм і 200 мм)
Плити перекриття (220 мм)
Дерев'яні перекриття (200 мм)

Ви можете вибрати як високоміцні залізобетонні перекриття, так і дерев'яний варіант поділу будівлі на рівні по висоті. Дерев'яні перекриття поступаються у всьому, але фінансовий показник у них краще - вони дешевші.

Але чи варто економити на власному даху над головою? Завжди можна знайти оптимальний варіант. У Вас є вибір, а у нас є можливості його здійснити.

Похожие страницы: